Jump to content

Recommended Posts

Pentru cei ce ma stiu de la intalniri: din noiembrie de cand am adus masina nu i-am facut nimic decat spalat. si se adunasera: Urme de vopsea de blugi pe tapiteria de piele, pata de cafea sau redbul, dar mai ales praf, mult praf si cel mai important trei stersaturi adunate prin parcarile noastre pline de meseriasi! <_<

am fost ieri la ei, au doua centre, unul in panduri si unul la pod ciurel in crangasi. Pot sa va spun cu mana pe inima ca masina arata la fel ca atunci cand am luat-o din showroom din Frankfurt. La masina s-a lucrat 6 ore efectiv!

Va recomand sa va luati pachetul Premium, chiar merita! Mai multe detalii la intalniri!

Ca sa nu se considere ca fac reclama dati voi search pe "goagal" cu "expert detailing".

Link to comment
Share on other sites

Pentru cei ce ma stiu de la intalniri: din noiembrie de cand am adus masina nu i-am facut nimic decat spalat. si se adunasera: Urme de vopsea de blugi pe tapiteria de piele, pata de cafea sau redbul, dar mai ales praf, mult praf si cel mai important trei stersaturi adunate prin parcarile noastre pline de meseriasi! <_<

am fost ieri la ei, au doua centre, unul in panduri si unul la pod ciurel in crangasi. Pot sa va spun cu mana pe inima ca masina arata la fel ca atunci cand am luat-o din showroom din Frankfurt. La masina s-a lucrat 6 ore efectiv!

Va recomand sa va luati pachetul Premium, chiar merita! Mai multe detalii la intalniri!

Ca sa nu se considere ca fac reclama dati voi search pe "goagal" cu "expert detailing".

 

 

pe mine ma intereseaza,estimativ cat te-a dus pachetul premium?

Link to comment
Share on other sites

pe mine ma intereseaza,estimativ cat te-a dus pachetul premium?

Am dat 1200 de lei (Au incadrat 535-ul meu la clasa compacta!? <_< ) si primesti asa:

Exterior: degresare, polish fff bun mi-a scos trei zgarieturi (la una chiar mi-am facut cruce de fata cu ei ca nu credeam ca o sa iasa), solutie de protectie si luciu

Interior: degresare, curatare piele, balsam piele (chiar se simte ca e mai fina pielea), protectie piele, aspirat, curatat mocheta interior portbagaj, degresat geamuri

Motor: suflat praf frunze, spalat, aplicare protectie anti praf.

La toate astea ai garantie 6 luni, adica daca mai aduni o stersatura prin parcare sau varsa nevasta cafeaua cica ti-o curata gratis.

Dupa sase luni mergi la ei si cele de mai sus se repeta, la fel si garantia.

Deci dai 1200 milioane si ai masina curata un an (doua curatari, o data la sase luni)

a si sa nu uit ai bonus curatarea instalatiei de climatizare.

Vezi si la ei pe sit ca ai mai multe detalii.

Link to comment
Share on other sites

Nu este admin.

 

 

Stati calmi, nu fiti stresati <_< .

Mea culpa!

Doar ca m-am aprins cum ca paul ar fi insinuat ca nu merita animalul meu 280 Eur/an pentru cosmetizare!

La naiba, sunt femei care cheltuie banii astia pe o iesire la salon!

Edited by Vampiroiul535
Link to comment
Share on other sites

nu te supara dar e cam mult... in germania costa 200 de euro un detailing interior exterior

 

exista aceleasi servicii si mult mai ieftin chiar si cu repetarea tratamentului !Dar nu asta e important . Ma bucur ca ai nimerit o tura buna !.Chiar si la ED lucreaza tot oameni , nu masini si totul tine de experienta celui care lucreaza!

Link to comment
Share on other sites

Spuneai ca ai avut 3 stersaturi, cat de grave erau?

Greu de spus, dar pot sa jur ca una nu ma asteptam sa iasa! Era pe stanga fata, sub far pe curbura cam 20 cm lungime si 10 cm latime, exact tipul de lovitura cand o ai parcata si cel din fata ta iese din parcare cu ajutorul tau <_<

Important este cat de adanca este lovitura si cat de buna e vopseaua pe masina ta. Practic se incalzeste vopseaua si se intinde peste zgarietura, nu stiu exact cum reusesc.

Link to comment
Share on other sites

nu te supara dar e cam mult... in germania costa 200 de euro un detailing interior exterior

 

exista aceleasi servicii si mult mai ieftin chiar si cu repetarea tratamentului !Dar nu asta e important . Ma bucur ca ai nimerit o tura buna !.Chiar si la ED lucreaza tot oameni , nu masini si totul tine de experienta celui care lucreaza!

Pai daca mai dai 400 de euro si de fapt tot de noroc tine .. adica ai noroc de tura buna e ok .altfel sanatate .pai atunci chiar deloc nu e ok pretul.

Totusi cu 800 de euro revopsesti masina in intregine .. mai da-o naibii de treaba

Edited by DOMI
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
si eu am pus folia la ei, la doua masini, si a iesit bine. Am avut un prieten care tot la ei a pus-o si la geamul soferului au ramas bule de aer, s-a dus, i-au pus-o din nou insa iar au aparut bule, urma sa se duca iar dar a vandut-o. Oricum nu au comentat cand a cerut sa i-o schimbe, consider ca asta e o dovada de profesionalism din partea lor sa isi asume eventualele greseli pe care le fac.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ca sa nu mai deschid alt topic,am sa scriu un review despre ,,EXPERT DETAILING''

 

acum o saptamana am dus masina la ei ptr un detailing interior-exterior care m-a costat 820 lei :) astazi la o saptamana si ceva am spalat masina ca de a plouat,praf,etc.. e si surprizele apar:

nu mi-au sterso cum trebuie de pasta cu care a facut exteriorul se va vedea in poze....interiorul in proportie de 70% curatat,inca mai am pe scaune pete,se va vedea in poze,asa ca sincer imi pare rau ca am dat banii unor asa zisi ,,profesionisti''.

o sa spuneti de ce nu am verificato cand am luato: pai am duso la 9.00 dimineata si mi-au zis ca la ora 17.00 sa vin sa o iau,asa ca pe la 16.30 m-au sunat sa-mi spuna ca mai dureaza un pic,asa ca am venit pe la 16.30 si tot nu era gata,am mai stat vreo ora si mi-au dato,in loc sa fie 2 lucratori care sa se ocupe de ea a fost doar unul,care a muncit cam degeaba,ajutat si de d-ra de la receptie :twoup:

 

am verificat masina la ei in atelier si binenteles la prima vedere era ok,dar acum se vad urmele lucrarii ,,profesioniste'' :)

 

astept sa vad ce raspuns imi va da domnul Cristian despre aceasta treaba....

 

enjoy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.