Jump to content

JANTE ALIAJ BMW ORIGINALE (5 seturi)


Recommended Posts

De vanzare 5 seturi jante OEM dupa cum urmeaza:

 

* Set 1 - styling 42 - 4 bucati 7Jx16 - PRET: 220 euro

* Set 2 - styling 45 - 4 bucati 7Jx16 - PRET: 220 euro

* Set 3 - styling 30 - 4 bucati 7Jx16 - PRET: 220 euro

* Set 4 - styling 44 - 4 bucati 8Jx17 - PRET: 200 euro

* Set 5 - styling 32 - 4 bucati 8Jx18 (fata) si 8,5Jx18 (spate) - PRET: 330 euro

 

Toate cele 5 seturi sunt recent aduse din Anglia.

 

Pentru mai multe detalii,

Tel: 0722.366.706

Link to comment
Share on other sites

sal - Set 4 - styling 44 - 4 bucati 8Jx17 - PRET: 200 euro - au si gume pe ele? te sun maine sa vb ! sal

 

Da, au gume dar sunt destul de uzate, oricum ti le las incaltate daca iei jantele.

Setul asta de 17" ca sa arate de nota 10 necesita revopsire pentru ca jantele sunt cam corodate si zgariate pe margine (vezi pozele 19, 20).

Edited by sarpe74
Link to comment
Share on other sites

ma intereseaza setul de jante styling 42 (cele spitate, gen bbs). zi-mi daca e vreo janta indreptata sau sudata si cand si unde as putea sa le vad.

 

 

 

In legatura cu setul styling 42, una din jante este usor lovita in bordura, vezi pozele 6 si 7, special am facut pozele. Se poate indrepta fara probleme de ex la AutoSoft. Dupa cum poti observa, jantele sunt cam prafuite si murdare, nu m-am ocupat sa le dau "fatza pentru vanzare", sa le indrept, retusez, revopsesc, etc.

 

In cazul in care esti interesat sa le vezi, ma poti suna si stabilim o intalnire, in zona supermarketului Auchan din Titan, pt ca eu stau in zona.

 

PS. Nr meu de telefon este scris in primul post.

 

Imi poti spune daca ultimele jante, cele din ultimele 7 poze, merg pe e39 (ET?)? Multumesc.

 

Imi pare rau dar chiar nu stiu daca se potrivesc si pe e39. Daca vrei putem face o proba direct pe masina.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca e nevoie sa mai umblam la preturi,

deci de vanzare 5 seturi de jante OEM dupa cum urmeaza:

 

* Set 1 - styling 42 - 4 bucati 7Jx16 - PRET: 220 euro 180 euro

* Set 2 - styling 45 - 4 bucati 7Jx16 - PRET: 220 euro 180 euro

* Set 3 - styling 30 - 4 bucati 7Jx16 - PRET: 220 euro 180 euro

* Set 4 - styling 44 - 4 bucati 8Jx17 - PRET: 200 euro 160 euro

* Set 5 - styling 32 - 4 bucati 8Jx18 (fata) si 8,5Jx18 (spate) - PRET: 330 euro 290 euro

Link to comment
Share on other sites

cele din setul 3 , styling 30 - 4 bucati 7Jx16 , ce cauciuri au si in ce stare ?!

 

parca 205/55/16 profil 50% dar numai stiu ce firma sunt, iti zic maine exact,

oricum anuntul e pt jante, cauciucurile sunt bonus :)

PS - jantele sunt impecabile, neatinse !

Edited by sarpe74
Link to comment
Share on other sites

eu sunt Alex :D

Nu mai inteleg nimic...:) si eu am luat un set pe 17" si m-am gandit k eu as fii :) ... oricum sal si bafta !

 

 

 

am fost si eu ieri sa vad un set de 16 :lol: probabil ca ne-a confundat :)

 

 

 

:D scz de confuzie :)

alex tu ziceai ceva de setul pe 18", anunta-ma daca mai esti interesat sa vi sa le vezi cu baiatul ala

mihai sa le porti cu placere pe alea pe 17"

Ms si bafta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.