Jump to content

Manual (documentatie) BMW E46


C0C0

Recommended Posts

Salut

Sunt de ieri posesorul unui BMW 320d (2001). Masina este super,se comporta foarte bine, consuma (relativ) putin! Problema este ca manualul ei este in germana si nu inteleg mai nimic din el. Ma poate ajuta cineva cu un manual, in engleza sau romana?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sa-l stapanesti sanatos ! Eu am pus la un moment dat un manual pe forum dar l-au dat jos. Nu vreau sa repet povestea asa ca daca ai nevoie trimite-mi adresa de e-mail si am sa iti trimit un fisier pdf cu manualul. Singura problema este ca este pentru 320i.
Link to comment
Share on other sites

Sa-l stapanesti sanatos ! Eu am pus la un moment dat un manual pe forum dar l-au dat jos. Nu vreau sa repet povestea asa ca daca ai nevoie trimite-mi adresa de e-mail si am sa iti trimit un fisier pdf cu manualul. Singura problema este ca este pentru 320i.

53797[/snapback]

 

v2b3, exista PM :blink:... Scrie-i acolo. Si eu am facut-o deja.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
as fii si eu interesat de un manual pt 318d 2002 sau ceva asemanator.. si la mine masina fiind adusa din germ manualul este in germana iar eu nu sunt vorbitor de limba germana.. multumesc anticipat pt ajutor Edited by AliNOS
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Vad ca da roade chestia asta......

 

VREAU SI EU DACA SE POATE UN MANUAL IN ENGLEZA PENTRU UN E36 320 din 1991. :blink:

 

adresa de mail: alexutzu50_rom@yahoo.com

 

Multumiri anticipate!

59055[/snapback]

 

N-ai noroc. De E36 nu stiu si nici nu prea am vazut.

Link to comment
Share on other sites

As vrea si eu un manual pentru ca eu le-am dat pe toate si acum nu mai am nici macar unul pentru mine.

Ma gandesc ca mi-ar trebui manualul general, cel care cuprinde toate seriile de 3-ari si cred ca mi-ar trebui si un manual de reparatii.

 

Multumesc si eu la randul meu,

reprez@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca exista un manual pentru toate felurile de 3-ari.

59172[/snapback]

 

 

Punem pariu ? Betriebsanleitung zum Fahrzeug 316i, 318i, 320i, 325i, 325xi, 330i, 330xi, 320d, 330d, 330xd daca vrei ti-l prezint sa il vezi..........eheheh

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.