Jump to content

Vand Jante R17 BMW 280 euro


Recommended Posts

baiiiii ..... meseriase, gen !!!!! tu nu stii ca eu vreau jante pe 17 bbs ???? dami un tel ca mai vreau si niste tigari ieftine pentru insurgenti , daca poti !!!! ai grija de tine si sper sa vii pana pe 17 !!! te-am pupat !!!!

baiiiiiiii, da tu nu stii care e tasta pentru "alo" ? Ca te sun de ceva, tigari doar un fel si rare, si lapte, kahor, si bomboane Bucuria. Altceva? Ah da jantele. Hai ca nu am mai luat actul care ma trimite in BV. Inca putina rabdare si nici un fel de party pe 17 fara mine!

Link to comment
Share on other sites

stiu domnul meu care e tasta ca am o gramada de telefoane dar nu merge sa sun la tine acolo !!! cat despre jante mai vorbim atunci cand ajungi ca si eu astept decizia de la capitala pentru recarosare. si poate facem si noi ceva !!!! ai grija de tine ca eu am ramas fara putere :)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.