Jump to content

oglinzi furate


Invaderik

Recommended Posts

nu stiu daca am postat unde trebuie , rog un moderator sa mute postul daca nu este adecvat.

 

Recent am ramas fara oglinzi la e46 si am zis sa caut ceva parcuri dezmembrari poate gasesc sh. Nu o sa cumpar oglinzi niciodata de la jigodii care fura si da mai departe asa ca eram in cautare de un parc de dezmembrari bmw.

 

Dupa un search pe google am gasit pe cineva care surprinzator se ocupa si vindea doar oglinzi de orice fel de masina ,ford vw audi bmw mertz etc la el totul este original cu preturi intre 50 si 110 lei. Tipul respectiv are peste 70 de anunturi pe siteul respectiv in care isi face reclama la "marfa", de la geamuri pana la oglinzi complete "in stare foarte buna " .

 

Sunt curios cum ar decurge o tranzactie cu tipul respectiv dar as invita si politia care sa verifice proveninenta marfii daca este furata sau nu. Voi ce parere aveti ?

Link to comment
Share on other sites

copii, cel mai sigur e sa marcati oglinzile.

sa ceri unei persoane fizice sa justifice provenienta unui bun de mica valoare e cam "strange".

daca omul stie ceva carte, ii spune oricarui politist ca daca are ceva probe d unde sa rezulte ca bunurile sunt furate, sa-l citeze la sectie, daca nu, functioneaza prezumtia de nevinovatie...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.