Jump to content

Dezmembrez e46 sedan bine "dotat "


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am nevoie de izolatia capota motor pentru e46 , la mine e facelift, dar cred ca pasla aceea arata la fel pentru toate e46? Deasemeni de la bara spate ma intereseaza plasticul interior de sub ariba din sptatele rotii drepte...

din pacate ,alea nu cred ca ajung intregi de la mine pana la Iasi !! nu pot sa risc. :no:

Link to comment
Share on other sites

din pacate ,alea nu cred ca ajung intregi de la mine pana la Iasi !! nu pot sa risc. :no:

 

Nu e problema...am mai primit astfel de fragilitati si a fost ok, izoliatia se face sul si de foliaza cu ceva, iar plasticul ala intr-o cutie sau infasurat in ceva mai gros... si e ok.

Oricum daca e sa se intample ceva...eu raspund 100%, nu ai nici o vina daca le-ai pus ok din start.

Edited by flavius.paul
Link to comment
Share on other sites

Motoras + macara geam NFL sofer?

Multumesc

270 de lei ambele

 

Salut,capota portbagaj,pret? Multumesc

am argintie ,neagra ,gri deschis,gri inchis ,sau albastra

se vand complete la 350 de lei bucata

 

pompa de apa suplimentara pt 320d facelift gasesc si eu la tine?

sal,nu imi dau seama,detaliaza ce face pompa aia ...mersi !

 

Nu e problema...am mai primit astfel de fragilitati si a fost ok, izoliatia se face sul si de foliaza cu ceva, iar plasticul ala intr-o cutie sau infasurat in ceva mai gros... si e ok.

Oricum daca e sa se intample ceva...eu raspund 100%, nu ai nici o vina daca le-ai pus ok din start.

120 de lei

Link to comment
Share on other sites

Nu e problema...am mai primit astfel de fragilitati si a fost ok, izoliatia se face sul si de foliaza cu ceva, iar plasticul ala intr-o cutie sau infasurat in ceva mai gros... si e ok.

Oricum daca e sa se intample ceva...eu raspund 100%, nu ai nici o vina daca le-ai pus ok din start.

 

Ok, sa-mi comunici in ce stare se afla izolatia capotei ( ma intereseaza sa nu fie incovioata/rupta/agatata/decolorata/improscata cu ulei etc) - eu o am rupta pe alocuri, iar aparatoarea de la bara sa nu fie rupta/crapata in zonele de prindere.

Edited by flavius.paul
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.