Jump to content

M3 daca vrea cineva


fbdcnt

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

doamne fereste nu am zis nimic de rau sau personal.numai ca esti prea nervos pe bmw ca ti a facut vrute sau nevrute.eu ce sa zic dupa ce dai 80 000 si stai prin service iti dau dreptate.dar o zici cu asa rautate ..........in fine crede ma ca si eu visez sa am un porsche.un 959.dar ala e pe locul 20 in preferintele mele.am alte prioritati (bmw uri )si din partea mea pe forum aici poa sa fie si posesori de dacie.atata timp cat sunt on topic si nu incearca sa mi aspuna ca dacia e mai buna ca bmw.si daca comparati porsche cu bmw la performante vre au sa mi gasiti un porsche care este echivalentul seriei 7.astept.sau macar echivalentul seriei 5.daca nu gasiti nu mai faceti comparati pe segmente de masini aiurea.
Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
:blink:

 

Ba le-a scris el.Nu exista un astfel de rang pe bmwclub.ro. :)  Dupa un anumit numar de posturi(500 mi se pare) iti poti modifica dupa cum vrei "profile info"

Ceea ce apare acolo este o ironie inofensiva  :)

 

:)

149669[/snapback]

nu-i adevarat...acele vorbe sunt nistre trairi intense direct din suflet...un cuget inexorabil

Link to comment
Share on other sites

daca am deranjat pe cineva imi cer scuze , eu am zis in spirit de gluma , niciodata nu o sa-mi permit sa fac ironii sau sa iau la misto pe cineva pe forum , asta la modul serios , in gluma.... merge sa mai bag si eu cate una mica :D am zis de chestia aia pentru ca pe la 16 ani asa gandeam si eu despre masini , ca mi-as da viata pentru ele , acum cand ma privesc ce prostii credeam ma pufneste rasul , asa ca sa nu te superi pe mine @IulianE :D :)

Ziceai ca BMW e ca un al doilea tata , TATA e o marca de masina indiana si credeam ca esti unicat si ai deja un TATA si zici ca e un fel de BMW ... sper ca ai inteles gluma :) :D :) :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE

sa stii ca mi-as dona si un rinichi chiar un plaman pt un 316....

noaptea ma trezesc in sudori reci si ma dau cu capu de pereti ca nu am unul....sunt maniaco-depresiv...ma simt neimplinit....viata mea e o ruina fara BMW...

imi cer iertare de OT dar sper sa ma intelegeti ca sufletul imi este sfasiat....va multumesc

Edited by IulianE
Link to comment
Share on other sites

sa stii ca mi-as dona si un rinichi chiar un plaman pt un 316....

noaptea ma trezesc in sudori reci si ma dau cu capu de pereti ca nu am unul....sunt maniaco-depresiv...ma simt neimplinit....viata mea e o ruina fara BMW...

imi cer iertare de OT dar sper sa ma intelegeti ca sufletul imi este sfasiat....va multumesc

149772[/snapback]

 

:) ma tu faci de-al dracu' asa :) :blink: :bash: ai tu ceva cu chestia asta , hai ca donez si eu un organ , dar nu "ala" si facem de-un M3 , ce zici , merge?...

promit ca nu mai zic nimic off-topic , IulianE tu ai experienta in warn , eu inca sunt virgin si vreau sa raman asa , in consecinta ma potolesc :D :) PM daca ai vreo idee sa facem o asociatie de donatori. :D

L.E. poate vezi ca apare Doru si zice ca merge , ca accepta organe la schimb , sa vedem pe unde scoatem camasa ? :D Doru ne scuzi ca facem glume pe topicul tau dar mi-as dori si eu sa fiu plictisit de un M3 si sa-l vand :bash:

Edited by d-rive
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Doru, decat sa iti iei un porsche carrera 4s care este o masina splendida cu 360 bhp, poti sa iti ei ceva apropiat ca pret si mult mai competenta tot de la porsche: de ex. gt3 996, ca de 997 nu te atingi. Si gt3 996 are motor din titan care te tine o viata si il turezi cum vrea sufletelul tau, nu ai probleme cu el. Its bulletproof !!!
Link to comment
Share on other sites

Porsche e culmea sportivitatii. Niste nebuni care tin de ideea lor cu motorul in spate si tractiunea tot acolo. Si in toti anii de cand se face 911, care a avut, are si o sa aiba succes, ei au imbunatatit bestia mereu pentru pasionatii de senzatii tari. Sunt multe masini sport, fiecare frumoasa in felul ei dar Porsche ramane Porsche. Nu multi o plac din cauza design-ului dar eu o consider peste Ferrari si Lamborghini din toate punctele de vedere.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.