Jump to content

daca am scaune simple , bancheta simpla


Krebs

Recommended Posts

vreau sa pun bagheta pt facelift (doar am facelift), cum ai tu bagheta aia si am inteles de la Robytza ca nu e buna schema aia care a pus-o el , caci este pt NFL :)

 

p.s. inca o intrebare , conteaza ca se incalzeste si prelungirea scaunului(total 3 "incalziri" per scaun) la schema ?! sau se alimenteaza toate 3 din acelasi loc :) ?!

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fetele de usi nu mai le-am luat.. aveau harman "carton" si nu se pupau cu ce aveam eu + geamuri electrice spate, in plus , erau pe masina lu' dee-low si nu prea il incanta sa le dea jos :) dar mi le-ar fi dat ,intr-un final

 

vreau sa mai iau :

 

-un volan , ori M cu conturul mai gros in diametru ori sport cu spitele alea de jos despartite si mai subtire in diametru pe cerc.

 

-dinavin

 

-eventual sa imi imbrac si fetele mele de usi (partea de panza , in piele neagra)

 

o sa pun si poze "la masina mea" , dar nu am facut inca unele , oricum , scaunele recaro au schimbat imaginea de ansamblu , sunt si mai groase in spate si arata bine per ansamblu

 

referitor la interior, scaunul pasagerului trebuie revitalizat , o sa ajung la un nene recomandat pe forum sa mi-l vopseasca pe unde trebuie , in rest , bancheta si scaunul de la sofer prezinta ok pt 10 ani de uzura, iar lucrarea cu rabatarea este facuta foarte ok.

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

da stiu, dar nu prea ma bate gandul sa pun geamuri electrice pe spate (nu sunt folosite, cred ca au maxim 20 de deschideri in existenta lor, desi cred ca au mai putine de 20 ), de fapt nici cele de fata nu sunt deschise ,bag clima si aia e, ma enerveaza sunetele de afara si mi se pare incomod sa mergi cu geamul deschis, iar cu fetele , m-a sucit si dee-low cred :) Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

da-l naibi de 7-ar , ca acu vreau Range Rover Sport minim 2005 :)))

 

cum nu sunt bani, mai actualizam la e46 sa nu ne plictisim de tot :)

 

oricum , s-a schimbat putin interiorul acum.

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

http://img709.imageshack.us/img709/3549/73704424.jpg

 

 

 

http://img864.imageshack.us/img864/6581/54275812.jpg

 

 

http://img263.imageshack.us/img263/7920/93744704.jpg

 

 

 

 

am si bancheta rabatabila ! frantics.giffrantics.giffrantics.gif

 

sa vad acu cum fac cu statia si subwooferul , unde le pun getlost.png

 

http://img718.imageshack.us/img718/6589/42937295.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

pai oricum am doua gauri in partea de sus , in spatele la tetiere , facute frumos, zici ca sunt de fabrica , daca las cotiera jos si desfac ala de la ski , se aude de iti rupe capu, oricum ,se auzea bine si cu bancheta fixa , deci nu e problema :)

 

 

in plus daca chiar ma arde , am bacheta rabatabila din bucati , o rabatez si sunt taran , direct turned.png

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

poate eu pot ca nea Gigi, dar nea Gigi ca mine nu poate frantics.gif

 

hai cu incalzirea...inca n-am aflat daca imi trebuie doar bagheta simpla ,doar sa o infig acolo sau imi trebuie cu tot cu scrumiera, adica nu pot scoate bagheta cu DSC-ul separat din locas...trebuie sa desfac sa ma conving..

Link to comment
Share on other sites

poate eu pot ca nea Gigi, dar nea Gigi ca mine nu poate frantics.gif

 

hai cu incalzirea...inca n-am aflat daca imi trebuie doar bagheta simpla ,doar sa o infig acolo sau imi trebuie cu tot cu scrumiera, adica nu pot scoate bagheta cu DSC-ul separat din locas...trebuie sa desfac sa ma conving..

se scoate aia ingusta separat din locas ...doua surubele

Link to comment
Share on other sites

L.E. lol, mi-am revizuit comportamentul si postul, citisem stramb.. drinks.gif

 

da asa ar trebui , dar daca am bagheta fixa ,turnata , vine cu tot cu scrumiera si asa o sa imi trebuiasca, eu sper sa se scoata aia a mea sa pot baga doar bagheta.

 

adica asta

 

http://images6.okr.ro/auctions.v3/700_700/2011/04/29/d/8/605955919860602310773276-566632-700_700.jpg

 

as vrea sa gasesc una la dezmembrari cu tot cu mufa din spate...sau sa iau muda de la Bavaria ?! :)

 

daca am fixa si imi trebuie cu totul , o sa trebuiasca d-asta

 

post-11574-1294499206_thumb.jpg

 

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.