Jump to content

Intrebare cumparare BMW 540i


banateanul

  

80 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Deci dragi colegi, eu m-am lamurit, daca ma' man "banatanu cu bracinar" vrea masina business sa duca bormasina si spaclu cu ea si noi scriem 1000 de pagini sa-i explicam ce si cum, ce sa mai zic, prostii suntem noi, nu el. Lasati-l pe om in lumea lui, unde "mesterii" gen "gogule, probleme?" merg cu limuzine, zilierii cu bentley si vedeti-va de treaba, ne pierdem vremea aiurea. Sincer acum, daca si un mester cu rigips si gresie are nevoie pentru job de un V8 atunci ce sa mai zici, Romania te iubim! Merge omu' la interventii de zici ca vine Batman...

Personal cred ca e cineva de pe forum care si-a tras user sa mai dea o duma, si pe care il apreciez dealtfel pentru ingeniozitatea de care a dat dovada, facandu-ne sa-l luam in serios destul de multi. Bravo!

Edited by daci_84
Link to comment
Share on other sites

VW LT 35 ! MAXIM !

 

nu am facut asa un calcul exact, pai combustibilul in jur de 400 de Ron, si altfel briz-brizuri nu imi trebuiesc, eventual doar geamuri de folie inchisa sa nu imi sparga unul masina sa imi fure bormasinile si aparatele de mestecat, taiat faianta etc... de astea nu imi place combi ca se vede inauntru si tot timpu' stai cu frica de hoti

 

Ori faci misto de noi ... ori asa esti tu !

Link to comment
Share on other sites

Sa inteleg ca iti cumperi bmw ca sa-ti cari bormasinile,mestecatoare si alte trafalete? :hyper:

 

Tu abia acum te-ai prins ce vrea el sa faca ? :LMAO: :LMAO: :LMAO:

 

Eu am zis la misto de E65 din primele generatii + de anglia si el deja isi face calcule serioase :LMAO: :LMAO: :LMAO:

 

Eu imi sustin ideea ! daca mesterul vine la mine cu asa o masina il scot afara ca imi da impresia de scump :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Deci tu crezi ca daca vine unul la tine murdar din cap pina in picioare si se da jos dintr-o Dacie Papuc e cumva o garantie a calitatii lucrarii ?

Poate doar o garantie a ce va urma sa cureti tu dupa ce pleaca el :thumbsup:

Si nu, Nu imi caut lucrari ori reclama ( ascunsa ) pe forumul de masini.

Edited by banateanul
Link to comment
Share on other sites

Mi se rupe mie din ce masina coboara mesterul , mi-e egal dar daca vine cu E65 735 atunci imi da de gandit ca lucreza scump sau ca ceva clar nu-i Ok ...

 

Spor la cumparat masina , vezi ca exista varianta Long la seria 7 . E mai buna pentru tine ca are usile din spate mai mari :laugh:

Link to comment
Share on other sites

banatene, esti praf.

habar n-ai ce inseamna o masina cu motor v8 si sunt sigur ca nu ai putea/vrea sa o intretii cum trebuie.

fa-ne o favoare la toti si nu iti lua bmw, audi au niste combi-uri foarte misto si puternice: rs4, s6, uita-te pe mobile.de ca sunt ieftine.

Link to comment
Share on other sites

nu am facut asa un calcul exact, pai combustibilul in jur de 400 de Ron, si altfel briz-brizuri nu imi trebuiesc, eventual doar geamuri de folie inchisa sa nu imi sparga unul masina sa imi fure bormasinile si aparatele de mestecat, taiat faianta etc... de astea nu imi place combi ca se vede inauntru si tot timpu' stai cu frica de hoti

 

400ron = buget pt 1.5dci,1.4mpi+gaz.

Link to comment
Share on other sites

ceva de genul asta mi-ar prinde bine :

Pai hotarastete ! Asta daca nu ma insel este pentru transportat cai , si nici macar nu este v8 !

 

Nu-i buna , ii fura trafaletul din bena .... trebuie una acoperita . :D :D

 

De trafalet iti faci tu griji ? Masina de taiat gresie + alte unelte mai scumpe :))

Link to comment
Share on other sites

Bai fratilor, lasati-l in lumea lui! :worthy: El are 3500 de euro toti banii lui ,altfel dupa spusele lui pentru ceva mai scump, trebuie sa se imprumute, si vrea sa-si cumpere bmw si V8 pe deasupra. :bash: El ar trebui sa se gandeasca ca toti de aici avem o astfel de masina(fiecare cu modelul si motorizarea care si le-au permis), unii dintre noi ,foarte multi ,au schimbat cel puti 2-3 modele sau 2-3 motorizari si stim ce inseamna. :bashwall: Din bun simt cativa dintre noi am incercat sa-i dam sfaturi bune in ce priveste situatia lui, fata de o astfel de masina, altfel daca am fi privit lucrurile numai dupa microbul marcii care-l avem majoritatea in noi ,i-am fi spus : ia-o! :yahoo: Am promis ca nu mai scriu ,dar acum chiar o fac si voi da si ,,stop topic" si cu riscul ca-mi iau vreun ban o sa-i pun o intrebare: :2guns: Banatene,nevasta si copii ai,(oricum sa-ti traiasca) de vrei ca toti banii tai sa-i dai pe o masina? Sau poate nu am inteles eu si ma fac nebun ,singur pentru a doua oara. :bye:
Link to comment
Share on other sites

Nea` banatene, uite masina pe gustul matale. Daca si la asta te eschivezi, inseamna ca vorbesti sa te afli in treaba. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11305471871640013&f1=details

Aproximativ 7300 euro.

pai are 280.000 km e din Bulgaria si costa dublu cat am gasit eu una cu 3450 Euro ... de ce crezi ca e o oportunitate asa de grozava ? la 6900 ( daca i-as avea ... ) poti gasi pe www.mobile.de un E65 la 280.000 km ... nu un E39

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.