Jump to content

Xenon D2S


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

M-ar interesa pe mine, dar nu as vrea sa le iau pe nevazute. O sa incerc sa rog un coleg din Bucuresti sa le ia pentru mine. Tu nu ai drum la Constanta?

 

 

PS: Completeaza-ti locatia la profil.

Link to comment
Share on other sites

Cele stock sunt de 4300 sau de 6000? :rolleyes:

4300

 

Ca sunt noi, ca sunt Osram si ca sunt in buna stare.

Am mai luat pe nevazute piese pe net si ceea ce am primit nu a corespuns intotdeauna cu ceea ce scria in anunt.

 

ceri sa poti deschide la curier , nu vad o problema in a verifica marfa cu acordul vanzatorului .Si eu am comandat cu urgent curier ceva si chiar agentul mi-a recomandat sa deschid inainte sa achit . Eventual sa-ti faca livrarea cu ei .

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

b 490 rzv nu am factura dar garantez ca sunt noi 100% ... am dat la multa lume si nimeni nu a facut galagie

 

paul e o mica problema...eu pana joi sunt acasa pana in ora 12:00 pt ca sunt schimbul 2 la servici...iar daca nu ajunge pana vineri,pot sambata pe seara...sper sa ne nimerim la program

Edited by Adyi
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.