Jump to content

Xenon D2S


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am primit azi becurile. Multumesc @Adyi si multumesc @XXL pentru livrarea la domiciliu :).

Becurile sunt Osram originale, noi noute. Eu le-am montat deja pe masina mea si merg perfect.

Link to comment
Share on other sites

tzucul daca fac rost de D1S te anunt si iti fac un pret Bun

geniomann , maine pe la ora 19:00 in parcare la piata constitutiei e ok ?

Edited by Adyi
Link to comment
Share on other sites

Eu le-as, fi luat toate patru, dar din intamplare am gasit la un amic 4 bucati in cutie de la bmw ,noi, Osram si Philips. Pretul tau e f. bun oricum, dar le-am luat pe astea la jumate pretul tau. Norocul. Daca aud alti doritori te contactez. Bafta.
Link to comment
Share on other sites

si eu puteam sa le pun in cutie de bmw si sa ii pun scotch si ziceam ca nu a fost desfacut niciodata...eu cand fac rost de ele le desfac acolo pe loc,le verific sa corespunda ce scrie pe cutie si ce e in ea (ma refer la firma) ca sa le pot da si eu mai departe fara sa ma gandesc ca dupa 2 ore ma suna clientul sa imi zica ca sunt arse...dau marfa buna pt ca tot in folosul meu o dau.se duce zvonul si nu are nimeni de pierdut.nici eu ca le vand si nici altii ca primesc ceva bun si calitativ la un pret mult sub cel al pietii.

Xenon D2S - US $49.99 (RO 146.08)

 

daca fac rost de D1S o sa le vand cu 150 lei bucata cu toate ca se vinde cu US $88.00 (RO 257.15)

Edited by Adyi
Link to comment
Share on other sites

Te cred, insa eu le-am cumparat de la un prieten ce le avea impreuna cu alte piese noi sau second, originale BMW si pentru care nu au o valoare mare.

Stateau acolo pe un raft. Am zis mai sus, Norocul. Sigur nu luam chinezarii.

Edited by wefy
Link to comment
Share on other sites

anuntul este valabil dar nu mai trimit prin curier...am trait experienta de a trimite 10 becuri la timisoara pt 5 baieti si au ajuns intregi 4 bucati.cine le lua si cine se uita ?eu le`am trimis in buna stare si am primit telefoane ca nu merg,ca sunt nu stiu cum si asa am renuntat la curier . cine nu e din bucuresti si vrea D2S`uri rog sa vorbeasca cu o cunostinta de aici sa le ia si sa le plateasca si mai departe se descurca el.

 

.../ in continuare 4 buc pe stoc

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.