Jump to content

Navteq VDO Dayton / BMW Europa 2011 / 2012


Recommended Posts

Salutare tuturor,tin sa ii multumesc inca o data prietenului nostru care ne-a ajutat.Am o problema si nu stiu cum sa o rezolv.Cum sa scriu cd-ul , in ce program? cu ce viteza?(am incercat cu 2x dar nu ma lasa numai cu 8x),daca poate cineva sa ma ajute.Va multumesc mult

 

Iti va merge cu x8 daca ai DVD, si eu tot cu x8 l-am inscriptionat!.....bafta, UltraIso, sau PowerISO!

Link to comment
Share on other sites

Iti va merge cu x8 daca ai DVD, si eu tot cu x8 l-am inscriptionat!.....bafta, UltraIso, sau PowerISO!

Le-am invartit cum le-am invartit si am reusit sa scriu Central Europe si Italy&Greece, acuma incerc sa scriu East Europe in asa fel incat sa il citeasca, mentionez ca nu am DVD am MK3 cu CD.Multumesc pentru sfat.Respecte

Link to comment
Share on other sites

Verdictul final.Am incercat sa ard pe cd asa:Europa Centrala,Europa de est,Italy&Greece dintre care imi merg:Europa centrala si Italy&Greece.Mentionez ca am x5 din 2002/08 cu unitate MK3.Poate am gresit eu undeva la europa de est desi nu mi-a dat eroare la scriere sau downloadare.Daca reuseste cineva ceva cu Europa de est pe MK3 sa imi dea si mie un semn.Va multumesc inca o data tuturor pentru ajutor.Numai bine!
Link to comment
Share on other sites

Verdictul final.Am incercat sa ard pe cd asa:Europa Centrala,Europa de est,Italy&Greece dintre care imi merg:Europa centrala si Italy&Greece.Mentionez ca am x5 din 2002/08 cu unitate MK3.Poate am gresit eu undeva la europa de est desi nu mi-a dat eroare la scriere sau downloadare.Daca reuseste cineva ceva cu Europa de est pe MK3 sa imi dea si mie un semn.Va multumesc inca o data tuturor pentru ajutor.Numai bine!

 

Frate iti dau eu cu transfer.ro, numai sa imi spui adresa, iti trimit imagine de la EE, te incanta ideea asta?

Dar nu stiu de ce nu merge la MK3?...Ma surprinde!

Link to comment
Share on other sites

Si pe mine ma surprinde, dece merg celalalte pe care le-am incercat si Europa de est de care am mai mare nevoie nu merge,am incercat sa scot imagine din mai multe surse si tot nu imi merge.Habar nu am ce sa zic ,avand in vedere ca am scris vreo 4 cd uri daca nu mai bine cu europa de est,cu diferite programe de scriere si nu merge.
Link to comment
Share on other sites

Si pe mine ma surprinde, dece merg celalalte pe care le-am incercat si Europa de est de care am mai mare nevoie nu merge,am incercat sa scot imagine din mai multe surse si tot nu imi merge.Habar nu am ce sa zic ,avand in vedere ca am scris vreo 4 cd uri daca nu mai bine cu europa de est,cu diferite programe de scriere si nu merge.

 

 

Acum, mai nou m-am apucat sa fac combinatii, daca gasesc DVD 5 cu bmw road map high 2011, with speedcams, combin niste fisiere exterioare cu harta EE, ma interesa si speedcams.....referitor la tine, chiar nu stiu ce sa spun!

Edited by Danyels1967
Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor,legat de CD-ul ,,Itay&Greece'' trebuie sa va spun ca Italia este detaliata foarte bine , am fost in concediu in italia si am folosit-o peste tot unde am fost si m-am plimbat destul de mult prin Italia.Se poate folosi fara emotii,cunoaste fiecare detaliu.Legat de Europa de est, am sa mai scriu un cd ca poate poate o sa imi mearga si mie.Respectele mele
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Buna seara.

Am si eu o problema > Am un Peugeot 607 2003 si folosesc o navigatie VDO Dayton Navteq cu CD-uri pt tari. Am toate hartile actualizate. Da nu am CD cu language. Pe el apare instalata limba engleza da nu vb nimic. Pt un link cu Language CD, va raman indatorat. Va multumesc

Edited by birladeanu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.