Jump to content

E46 - another boring ride


plictisit

Recommended Posts

@ B-490-RZV: pai de E36 sunt :) normal ca o sa ma apuc si de interior, pe viitor, nu e ca nu vreau :D

@ Alex_wly: accept critici, dar nu critici nesimtite, de ce trebuie sa accept sa jigneasca cineva ce am facut ? poate sa spuna si frumos, sau sa nu spuna deloc, dar asa ne place noua, sa facem caterinca, un fel de entertainment ( nu ma refeream la tine )

@ POIUYT: right .. te invit sa te duci si pe forumurile din afara ( si nu, nu imi compar masina cu una din afara ), dar asa ca idee, si spune-le baietilor cu culori mov ca se cred "pimpi", cu verde ca au impresia ca sunt extraterestri, si asa mai departe, sunt niste tarani fara gust si aia, cum sa faci asa ceva .. tind sa cred ca ai dreptate

@ darius_x: iti aduc o cola si niste seminte boss ?

@ AlinMotru90: cel mai usor e sa critici ceva, mai greu e sa faci ceva ..

@ cefi: mersi, capota se poate schimba .. nu trebuie taiata ca sa fie demontata de pe caroserie .. e pur si simplu o piesa ;) si emblema spate in poza aia a fost dupa ce si-a dat "duhul", acum am emblema oem pe spate

@ mmneg: eu am vrut stretch cat mai mult, am avut anvelope mai late inainte, am avut si nari cromate, adica inca le mai am, numarul nu vreau sa il pun cu dublu adeziv sau ceva, sunt simpli ( negri ) nu scrie nimic pe suporti .. emblema e schimbata de mult cu cea din fabrica, si la etrieri m-am gandit si eu la asta, dar nu m-am hotarat sa ii fac inca .. tnx

@ sax1987: e pentru siguranta mea pana la urma .. sa nu se dejanteze in vreo curba ( ca nici nu am intrat tare in unele incat sa scartaie toate 4 cauciucurile ), sau sa bubuie vreunul ca am presiune 3.0 pe spate si 2.7 pe fata ^ ^

Link to comment
Share on other sites

Da ..sigur o sa puna mai late :hyper: acum cauta 285 sau chiar 295 :laugh:

 

Daca nu stii spre ce stil bate masina asta nu vad rostul sugestilor tale :pardon:

 

intamplator mi-am dat seama ce stil vrea sa iasa masina. am avut si eu o masina modificata cu "stil".

din pacate in momentul asta masina arata ca un culturist cu picioare de copil.

 

cand vrei un stil aparte nu cumperi piesele care "se gasesc", ci piesele potrivite proiectului tau. in cazul de fata a luat ce a gasit/permis si a montat ce a putut.

 

drept pentru care e departe de "stilul" mentionat de tine :pardon:

Edited by mmneg
Link to comment
Share on other sites

masina atrage privirea instant

 

fiecare cu gusturile lui

 

eu apreciez efortul tau...important e sa te simti tu bine in ea,restul e apa de ploaie

 

in rest mi se pare ca se comenteaza prea mult aiurea...vorba cuiva,ca babele

 

minusul dupa mine este motorizarea,adica arata prea agresiv pt motorasul ala.bafta

Link to comment
Share on other sites

sunt unii care fac numai tuning vizual. Mi-a scapat o chestie, nu ai mentionat daca ai AC.. .

 

Dap. Din pacate si franele tot numai la vizual intra. La motorul ala nu vad de ce sa pui striatii,gaurele etc. Ai pus frana odata, pai pana apuci sa pui a doua frana...

Link to comment
Share on other sites

In umila mea opinie: capota nu-si gaseste locul. coupe-ul e46 a primit suficienta agresivitate de la "mama natura". cat despre culoarea jantelor... as putea imbraca movul, dar pe masina as ierta-o :D

 

frumoase triplele, modelul jantelor, garda la sol...

Edited by bedwap
Link to comment
Share on other sites

Masina arata foarte bine exterior, nu inteleg ce se face atata caz despre culoarea jantelor, numai un barbat POTENT poate alege culoarea asta (vezi Hugh Hefner), aviz celor care se tot leaga de aceasta culoare :poke: si apropo sunt curios si cum arata masinile celor care tot isi dau cu parerea in bataie de joc, poate pun si ei niste poze cu masinile lor, sa vedem :Devil::)))))

Omul este modest, de asta a avut bani, pe asta o are si e si frumos modificata. :goodjob: Masina arata foarte bine estetic, cat despre capota "bag boy" ar da foarte bine daca i-ai pune si un spoiler M (ti-am atasat o poza), binenteles ca nu ar strica niste praguri si spoiler M, dar niste oglinzi de M ar schimba-o complet (parerea mea).

Bafta in continuare si asteptam poze noi daca o sa mai "sufere" ceva modificari.

:yahoo: :yahoo: :yahoo:

post-41826-0-84068100-1309546046.txt

Link to comment
Share on other sites

stiu foarte bine masina,felicitari pentru rabdarea care ai avut-o ca stiu ca nu a fost usor,multi dintre cei care comenteaza aici nu au bagat in masina nici macar cat a dat "plictisit"pe cauciucuri,sa nu mai vorbesc de intretinerea masinii revizii,schimbat bucsi pivoti etc etc ....sunt curios cat de pasionati de masinile voastre sunteti cei care comentati de aceasta...HARTGE-urile nu sunt frumoase,sunt superbe si unicate la noi...Sfat pentru toti care nu aveti ce face: petreceti mai mult timp facand ceva la masinile voastre decat sa comentati pe forumuri la ce au realizat altii....numai bine Edited by fenomen
Link to comment
Share on other sites

stiu foarte bine masina,felicitari pentru rabdarea care ai avut-o ca stiu ca nu a fost usor,multi dintre cei care comenteaza aici nu au bagat in masina nici macar cat a dat "plictisit"pe cauciucuri,sa nu mai vorbesc de intretinerea masinii revizii,schimbat bucsi pivoti etc etc ....sunt curios cat de pasionati de masinile voastre sunteti cei care comentati de aceasta...HARTGE-urile nu sunt frumoase,sunt superbe si unicate la noi...Sfat pentru toti care nu aveti ce face: petreceti mai mult timp facand ceva la masinile voastre decat sa comentati pe forumuri la ce au realizat altii....numai bine

 

da de ce a facut topicu? numai sa ne uitam la poze si sa spunem toti ce frumoasa e?.....asa s-ar plictisi si mai tare

 

@plictisit daca deschizi topic de prezentare si pe 4tuning, acolo o sa ti laude toti masina, aici trebuie sa accepti si unele critici...

Link to comment
Share on other sites

....sunt curios cat de pasionati de masinile voastre sunteti cei care comentati de aceasta...

eu cred ca cei ce au comentat au bun gust, asadar automat masinile lor primesc tot ce-i mai bun, frumos.

 

cand iti zic mai multi ca esti beat, te duci si te culci. nu e cam suspect ca atat de multi au ceva cu capota si culoarea jantelor? or fi toti invidiosi?

 

bine a punctat colegul mai sus. daca vrei doar laude intra pe 4tuning :)

Link to comment
Share on other sites

OFF: Citat de pe topicul prezentat pe 4tuning

 

 

Originally Posted by razvan_florin1990

"Eu as mai lasa-o vreo 15cm pe fata si minim 18cm pe spate..si apoi poti sa dai direct la pedale (gen flinstone)...Bai baieti, ma refer la cei din Bucuresti, voi mergeti doar pe ruta Piata Unirii-Piata Victoriei cu masinile? Omul a zis clar ca merge zilnic cu masina, ce rost are sa stea cu morcovu indesat la maxim de fiecare data cand vede o straduta mai nasoala? "

 

"Se vede ma ca v-ati nascut in carutze... sunt masini MULT mai lasate care merg prin bucuresti zi de zi si nu se mai plang de gropi. fatalailor."

 

ON: Mie imi place masina si cu bune si cu rele pentru faptul ca intorci gatul dupa ea :)

Btw....fa ceva cu interiorul ala :frantics:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.