Jump to content

Cumpar 2 lame cheii e36


Recommended Posts

Dupa cum spune si titlul cumpar 2 lame cheii seria 3 e36 ma intereseaza doar lamele nu cheiile cu totul pentru ca vreau sa scot lamele sa le tai sa le bag in alte carcase dar vreau sa fie lamele identice cu cele de e36 ma refer masurate cu sublerul sa fie in grosime la fel in lungime si latime ca altfel nu le pot taiat ca am mai loat 2 lame si nu erau bune erau prea subtiri
Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza si pe mine,voi urmari topicul.

Culmea, lamele pe care le-am luat eu au fost prea groase !

Sper sa nu se considere up mascat , culmea cele care le am eu sunt prea subtiri in grosime in latime si lungime sunt ok si canalul de pe mijloc e prea mare si la atelierul de taiat cheii aici in resita le au mai groase asa cum ai zis tu pana la urma sunt dispus sa cumpar si 2 cheii de e36 originale netaiate sa le pot taia si modifica eu sa le bag in noua lor carcasa....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

In Resita nu stiu, dar in Bucuresti stiu o persoana care se ocupa cu asa ceva.

Il vad mereu in targ Vitan, si stiu ca are chei de E36 ca am comparat cateva cu cheia mea.

Multumesc pentru raspuns dar din pacate eu nu am cum sa ajung la bucuresti in vitan sunt 600 km daca nu ma insel nu imi este rentabil pentru 2 lame sau 2 cheii , apropo cat este pretul la 2 lame sau 2 cheii ca nu am inteles ce ai cumparat tu lame sau cheii multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

Nu am cumparat, am comparat cheia mea cu cheile pe care le avea respectivul sa vad daca sunt identice.

O sa ma interesez duminica cand trec pe acolo, cat costa o cheie sau o lama de cheie.

Daca ma ai putea ajuta macar cu informatia legata de pret ti as fi o viata recunoscator...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Daca vrei am eu lama. Este identica si la lungime si la grosime, adica exact de e36 :D

Fac poze comparative cu cheia mea sa vezi, daca mai esti interesat, lasa-mi o adresa de mail sa-ti trimit pozele.

 

 

Stima, Raul.

Edited by r4ulik
Link to comment
Share on other sites

Daca vrei am eu lama. Este identica si la lungime si la grosime, adica exact de e36 :D

Fac poze comparative cu cheia mea sa vezi, daca mai esti interesat, lasa-mi o adresa de mail sa-ti trimit pozele.

 

 

Stima, Raul.

doar 1 lama ai sau 2 ? sper sa ai 2 :D si 1 e buna ti am dat pm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.