Jump to content

[VAND] Bmw E46 Touring Husa/prelata exterioara retractabila


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

extras din specificatiile/reclama distribuitorului Car cover:

''Husa exterioară automata se strânge singură în portbagaj, în doar 18 secunde. Materialul PEVA din care este fabricată husa acţionează ca o bariera împotriva razelor ultraviolete şi previne supraîncălzirea maşinii, mai ales atunci când este foarte cald afară şi temperatura creşte vertiginos, folosind husa, este ca şi când aţi parca maşina sub o umbrelă mare. Husa vă protejează maşina de ploaie, zăpadă/îngheţ, vânt, praf, nisip, murdăriile păsărilor şi copacilor. Husa poate fi folosită pentru toate anotimpurile.''

 

cred ca e universala si merge si pentru berline

post-11404-0-98217700-1314890368_thumb.jpg

Edited by daniel sandu
Link to comment
Share on other sites

se strange singura in portbagaj ??? :wacko: cum asa ?

de strans se strange (

)are un dispozitiv/cilindru sau nu stiu cum sa-i zic, fixat si alimentat la priza din portbagaj, care ruleaza automat prelata. Cel mai bine vezi filmuletul, nu cred ca se considera reclama - firma carcover.ro nu mai exista de vre-o doi ani.

Eu nu l-am montat (dispozitivul) si nici n-am folosit husa din cauza cartierului in care locuiesc (la bloc)si probabil din comoditate. Cand am luat-o (100 eur)mi-a placut si mi s-a parut interesant materialul si credeam ca folosesc masina din cand in cand (era masina 2 ) si astfel protejam vopseaua impecabila de mizerie, soare, praf, gainaţ şi chiar de furtul unor accesorii.Între timp maşina a devenit nr. 1 şi circulă foarte zilnic. Dacă mai punem la socoteală şi observaţia ca masina să fie cât de cât curată înainte de a folosi husa .... am uitat de ea. Am 'redescoperit-o' de curând şi m-am gandit că chiar dacă pierd nişte bani poate cuiva foloseşte iar eu aş lua altceva care chiar mi-ar trebui(de ex, o cotiera + diferenţă)

Edited by daniel sandu
Link to comment
Share on other sites

niste poze cu husa rulata pe masina ta de exemplu, nu ai? sunt curios cum arata montata pe masina... si daca e ceea ce vreau eu poate ne intelegem la schimb pt o cotiera oem de touring! numai bine, salutare!

Ai dreptate, sa incerc sa fac operatiunea acum in weekend iar propunerea ta suna bine. Pacat ca nu locuiesti in Buc. , o si vedeai real sau o 'imbracam' direct pe masina ta

 

Myx@ : se strange singura in portbagaj

Probabil este un moft comercial dar daca o strangi manual (este foarte usoara)volumul obtinut e de 3-4 ori mai mare si te poate incurca in portbagaj (la mine gasesti de toate, de la trotinete, mingii, umbrele pana la lada frigorifica el.). Daca nu o pastrezi in portbagaj atunci o strangi cum vrei

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.