Jump to content

Vand 530D / E39 / 2002 Facelift


cevacu2005

Recommended Posts

Vand BMW E39 530D, transmisie manuala, in stare impecabila, recent adus in tara.

 

Dotari: cd player, comenzi pe volan, pilot automat, dual climatronic, senzori de parcare fata si spate, senzori de ploaie si de lumina, controlul tractiunii, etc.

Toate optionalele mentionate mai sus functioneaza perfect.

Are 300.000 km la bord dar nu arata nici a 100.000, are carte service completa numai cu stampile de service autorizat BMW

Consumabile schimbate recent

 

Pret 3000 euro (accept si oferte serioase)

 

Mai multe informatii la 0741971650

Masina se poate vedea si testa in Tg Mures

 

 

 

 

 

Daca doriti mai multe poze lasati o adresa de mail si trimit

Edited by cevacu2005
Link to comment
Share on other sites

deci sa va lamuresc.da am incercat sa o dezmembrez dar am abandonat ideea din criza de timp.in octombrie plec din tara.deci masina e de vanzare momentan.

pai nu ai zis in topic ca e vanduta?imi zici si mie cu asigurarea cum ai facut te rog

Edited by Viper05
Link to comment
Share on other sites

ai adus-o pe roti? daca da, poti sa-mi zici si mie cum ai facut cu asigurarea?

 

da pe roti am venit cu ea.si asigurarea am facut-o pe internet (asa cum se fac mai toate acolo)

 

pai nu ai zis in topic ca e vanduta?imi zici si mie cu asigurarea cum ai facut te rog

 

am zis ca e vanduta ca asta era cea mai simpla explicatie

Link to comment
Share on other sites

da pe roti am venit cu ea.si asigurarea am facut-o pe internet (asa cum se fac mai toate acolo)

 

daca trageai jos din pret drumul pana in tara, ti-o cumparam io direct in anglia:D

 

deci e vanduta sau nu ca io nu pricep.ai zis ca e vanduta, a fost plezneala?

Edited by Viper05
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.