Jump to content

Schimb / Cumpar Oglinzi Faruri E46 / Vand Faruri SH


AndreiXXL

Recommended Posts

caut niste Oglinzi pt Faruri de E46 din ce am vazut se potrivesc si cele non-facelift , pt a-mi reconditiona vechiurile faruri sper sa iau cva bani pe ele sa-mi imbunatatesc sistemul audio

 

eu mi-am cumparat farurui noi cu lupa si angel eye + xenon , cele vechi sunt originale ZKW sunt in stare foarte buna , singurul defect sunt oglinzile (nu sunt zgariate au ramas pete de apa de la spalare) dupa cum se vede si in poza sunt topite urat , nu-mi dau seama din ce cauza . oginzile de la farul din dreapta sunt topite doar pe faza lunga , cea scurta e intacta , sticlele au fost deja polishate trebuie sa mai caut o dulie si cauciucurile de protectie de la spate cred k le-am ratacit cand le-am schimbat.

 

Oglinda far Stanga

 

http://img580.imageshack.us/img580/891/12092011429.jpg

 

Far Bmw E46

 

http://img854.imageshack.us/img854/6551/12092011427.jpg

 

pt oglinzi in stare buna pot oferi 50 lei si oglinzile mele daca este nevoie pt cnv , mai mult de 50 lei nu merita deoarece am gasit niste faruri E46 la dezmembrari cu 100 lei acidentate putin.

 

pt farurile in starea curenta ( cu oglinzile topite ) vreau cel putin 400 lei sau 500 lei pt faruri cu Oglinzile in stare buna

 

pm/reply pe forum mail andrei1candet2@yahoo.com sau tel:0748 043 834 pt cei interesati.

Edited by X X L
Link to comment
Share on other sites

iti dau eu oglinzile de faruri de ZKV facelift impecabile cu 50 RON.

daca esti interesat trimite-mi pe PM adresa de livrare cand te hotarasti.

 

ok pm on the way , te mai rog daca poti pune niste poze cu ele , mi-am luat teapa cu niste oglinzi de no facelift la dezmembrari am vazut ca se potrivesc dar de fapt nu se prea potrivesc la spate nu au loc de prins in cleme ... si am dat 100 ron aiurea :(

Link to comment
Share on other sites

ok pm on the way , te mai rog daca poti pune niste poze cu ele , mi-am luat teapa cu niste oglinzi de no facelift la dezmembrari am vazut ca se potrivesc dar de fapt nu se prea potrivesc la spate nu au loc de prins in cleme ... si am dat 100 ron aiurea :(

 

cred ca gresesti omul aici :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

cred ca gresesti omul aici :thumbsup:

 

nu am zis ca mi-ar da el teapa , doar ca inainte mi-am facuto cu mana mea (ca un fraer ce sunt).... inloc sa intreb pt poze cu spatele oglinzilor am mers pe ideea ca se potrivesc (ca am vazut eu ca au formele la fel)... si uite ca nu se potrivesc cele de NFL la FL , acum mai scot inca ceva bani din buzunar sa recuperez macar paguba ca nush daca mai scap de gunoaie :))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

caut niste Oglinzi pt Faruri de E46 Facelift , pt a-mi reconditiona vechiurile faruri sper sa iau cva bani pe ele sa-mi imbunatatesc sistemul audio

 

eu mi-am cumparat farurui noi cu lupa si angel eye + xenon , cele vechi sunt originale ZKW sunt in stare foarte buna , singurul defect sunt oglinzile (nu sunt zgariate au ramas pete de apa de la spalare) dupa cum se vede si in poza sunt topite urat , nu-mi dau seama din ce cauza . oginzile de la farul din dreapta sunt topite doar pe faza lunga , cea scurta e intacta , sticlele au fost deja polishate.

 

Oglinda far Stanga

 

http://img580.imageshack.us/img580/891/12092011429.jpg

 

Far Bmw E46

 

http://img854.imageshack.us/img854/6551/12092011427.jpg

 

pt farurile in starea curenta ( cu oglinzile topite ) vreau 400 lei

 

pm/reply pe forum mail andrei1candet2@yahoo.com sau tel:0748 043 834 pt cei interesati.

 

up + putin edit la anunt :

vand/schimb Oglinzile de nonfacelift comandate gresit in stare buna (care nu se potrivesc la FL :( )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
se poate inchide / sterge , se trimit maine cu 300 lei fara oglinzi :p deci raman cu oglinzile in stare buna de NFL daca are cineva nevoie sunati daca nu o sa le vand la vara cu restul de piese care imi raman dupa modificari Edited by AndreiXXL
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.