Jump to content

Pt Navi si CD - intrebari


Recommended Posts

1. Unde pot gasi un CD pt navigatie, cu Romania cu tot, mai nou, care sa vada si orasele mici la nivel de strada si drumurile inferioare celor nationale? Am unul, dar nu vede decat orasele resedinta de judet.

2. Am Cd cu magazie. Cum se poate modifica sa citeasca si MP3?

3. Se poate modifica monitorul navigatiei sa vada si TV ( modul ceva )? Eu am numai navi mare si atat.

Sfaturi, va rog!

Ms anticipat

Link to comment
Share on other sites

1. Unde pot gasi un CD pt navigatie, cu Romania cu tot, mai nou, care sa vada si orasele mici la nivel de strada si drumurile inferioare celor nationale? Am unul, dar nu vede decat orasele resedinta de judet.

2. Am Cd cu magazie. Cum se poate modifica sa citeasca si MP3?

3. Se poate modifica monitorul navigatiei sa vada si TV ( modul ceva )? Eu am numai navi mare si atat.

Sfaturi, va rog!

Ms anticipat

1.la cineva care are ,desi nu cred ca exista ceea ce vrei tu (depinde de ce vrei tu sa spui cu orasele mici)

2.nu poti sa o modifici,eventual sa cuperi una care e pt mp3

3.modul tv,antene,amplificatoare,cabluri si un om priceput :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

1.la cineva care are ,desi nu cred ca exista ceea ce vrei tu (depinde de ce vrei tu sa spui cu orasele mici)

 

1. Gen IGO 2009.

Orase mai mici decat municipiile resedinta de judet.

2. Exista si magazii pt mp3 pt E39? Cam la ce pret?

3. Pt TV, ma las pagubas.

Link to comment
Share on other sites

1:acum am aflat ca a aparut si varianta de dvd 2012 care e la nivel de statiuni,sate,etc nu stiu cat de adevarat este.

2;cred ca daca exista pt e46 atunci se potriveste si la e39;pret undeva dupa 150e depinde de noroc :rolleyes:

 

Si totusi, de unde as putea lua CD -ul sau programul cu navigatia?

Link to comment
Share on other sites

Nu contrazic pe nimeni, dar uitati-va si aici:

Am vorbit si cu omul si a zis ca pt sistemul meu de navigatie, are CD-uri separate cu tari, inclusiv RO.

 

Discutati si voi direct si va intelegeti ( a nu se intelege ca fac vreo reclama, este in ajutorul tuturor celor interesati ) :

 

Editat de Bala : linkuri catre alte siteuri

Edited by Bala
Link to comment
Share on other sites

Softurile prezente acolo nu sunt originale, sunt pirat si sunt tepe. Daca firma care lanseaza DVD-ul nu l-a trimis catre magazine, cum pot face unii rost de ele ???

 

Nici pe gpsunderground, mama si tata hartiilor, nu exista nici acolo 2012.

Pe viitor, cine vrea sa isi cumpere DVD pentru navi pirat, sa o faca personal. Aici nu vor fi postate linkuri catre softul pirat si nici linkuri catre comercianti de soft pirat.

Link to comment
Share on other sites

Softurile prezente acolo nu sunt originale, sunt pirat si sunt tepe. Daca firma care lanseaza DVD-ul nu l-a trimis catre magazine, cum pot face unii rost de ele ???

 

Nici pe gpsunderground, mama si tata hartiilor, nu exista nici acolo 2012.

Pe viitor, cine vrea sa isi cumpere DVD pentru navi pirat, sa o faca personal. Aici nu vor fi postate linkuri catre softul pirat si nici linkuri catre comercianti de soft pirat.

 

Nu am cumparat si am subliniat mai sus ca nu -i fac reclama.

Am retinut, inseamna ca omul ,,a mai trecut” pe aici.

Edited by madax
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

1.la cineva care are ,desi nu cred ca exista ceea ce vrei tu (depinde de ce vrei tu sa spui cu orasele mici)

2.nu poti sa o modifici,eventual sa cuperi una care e pt mp3

3.modul tv,antene,amplificatoare,cabluri si un om priceput :rolleyes:

eu am cd cu romania si merge foarte bine

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.