Jump to content

[Vand] Mai Multe "Chestii "pt. E46


Calin SL

Recommended Posts

Sal Dacian,din pacate nu vindem decat oglinzile complete...As putea sa-ti vand o oglinda dreapta completa,oem cu 200 de lei

daca nu esti interesat,iti recomand sa faci cum am facut eu mai in vara,cand mi-au ciordit o "sticla".Am cumparat o "sticla" din plastic, cu incalzire,albastruie,cu unghi mort , pe "Tyc" .Am dat pe ea in jur de 60 de lei,daca nu ma insel .N-ai treaba cu ele,doar sa urmaresti sa ai prinderea corecta pe rondea.Succes

Mersi de ajutor, oglinzile mele sunt ok ca si mecanism, doar ca am o sticla crapata iar azi am reusit sa "sterg" carcasa la cea din stanga. Cea din dreapta o aveam "aranjata" de la achizitie, dar nu m-a stresat pana acum. Bafta!

Edited by daci_84
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut.grila stanga de la bara din fata ai?

nu,n-o am

 

Ai cumva para noroiul de pe spate-dreapta, e acel plastic prins de caroserie in drept cu roata, sub pragul usii?

 

Ma intereseaza si scutul termic dinainte de diferential, intre cutia de viteze si dif. Multumesc.

piesa 1.,nu,piesa 2.este,dar se face greu transportul la tine,nu cred ca ajunge intreaga si ne-alterata la Cluj.

Link to comment
Share on other sites

buna ziua

ma intereseaza pentru un bmw E46 2002 (cu facelift) urmatoarele piese:

far dreapta / set faruri, cu xenon din fabrica - fara elemente de prindere rupte, sticla crapata, etc

volan (fara modul airbag) 3 spite , preferabil finisare aluminiu

grila directionare flux aer din bord (grila din bord pe unde iese aerul, sunt doua)

arcuri/mecanism prindere capota

contraaripa dreapta fata

 

Daca aveti una din piesele de mai sus va rog frumos sa imi comunicati un pret, cu livrare in bacau. (in masura in care aveti timpul necesar puteti raspunde la notariat.public@gmail.com)

va multumesc

 

o zi buna

Link to comment
Share on other sites

Butoane geamuri fata,brat stergator luneta(touring)? Ms

butoane,mai am doar pt 4 geamuri electrice

brat stergator luneta touring 50 de lei

 

om serios, recomand cu incredere :)

10x colega

 

Poti sa-mi scrii aici, te rog, codul de pe "piesa cu tepi" - FSU?

Functiona fara probleme ultima data?

 

Merci.

100 de lei/bucata ,nu stiu codul dar daca insisti il caut ,mai am una buna

 

salutare.as fii si eu interesat de un buton pt geamul electric stanga fata(masina are doua geamuri electrice) si nuca schimbator..masina este 320d nfl.lasa-mi te rog un pm cu pret.

nu mai am butoane decat pt 4 geamuri ,nuca schimbator nu mai este

 

E serios, recomand!

mersi de feedback pozitiv,sper ca ti-au ajuns ok piesele

 

buna ziua

ma intereseaza pentru un bmw E46 2002 (cu facelift) urmatoarele piese:

far dreapta / set faruri, cu xenon din fabrica - fara elemente de prindere rupte, sticla crapata, etc

volan (fara modul airbag) 3 spite , preferabil finisare aluminiu

grila directionare flux aer din bord (grila din bord pe unde iese aerul, sunt doua)

arcuri/mecanism prindere capota

contraaripa dreapta fata

 

Daca aveti una din piesele de mai sus va rog frumos sa imi comunicati un pret, cu livrare in bacau. (in masura in care aveti timpul necesar puteti raspunde la notariat.public@gmail.com)

va multumesc

 

o zi buna

grila directionare flux aer din bord

arcuri/mecanism prindere capota

astea le am in stare buna,130 de lei ambele,transportul NU este inclus in pret

si mai am un far stanga complet,fara xenon,la 200 de lei/buc

Edited by Calin SL
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.