Jump to content

Betiv sofer pe autospeciala de gunoi vs. E90


kristal_madness

Recommended Posts

Rip BMW !

RIP sofer BMW !

trist !

 

si 50 la ora daca avea bmw-u nu avea sanse cu camionu ala...pt ca e jos si intra sub camion ,iar punctul de rezistenta la impact este pe bara-armatura fata ! si din filmulet se vede clar ca impactul nu a fost pe bara fata aceasta prezentand destul de bine...ci pe capota /parbriz...unde trece ca prin branza..

Edited by gelu_bmw
Link to comment
Share on other sites

Pacat de el,un baiat asa de tanar.....Adevarul e ca pe drumul acela e o portiune de cativa km dupa iesirea din satul Varsatura,in care pana si cel cu bicicleta ii da de-i sare spitele. Candva,chiar in intersectia cu pricina era un "borcan"(un post de control,defapt borcanul inca mai este dar e abandonat),si imi aduc aminte ca se circula cat de cat mai cu teama fiind politistii de la rutiera in permanenta...insa de cand s-a desfiintat e jale,sub 120km/h nici nu se circula,indiferent de masina si din ce directie se deplaseaza.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mortul e de vina! avea viteza... :pinch: :pinch: :pinch:

 

daca si betivul ala nenorocit ia cu suspendare...desi nu prea are cum, ca e intre 5-15, deci suspendarea nu intra in calcul.sper

 

si o mostra de materie cenusie, in comentariile de pe site:

 

Anton ..akm si Ovidiu...din greselile lor ar trebui sa invatam:(

Viteza nu e buna:(Pacat ca hobbyul lui l-a bagat in pamant prea devreme

 

sau betivul ala l-a bagat in groapa? :pinch: :pinch: :pinch:

 

dumnezeu ca aive grija de el si pacat ca era tanar asa sunt masinile de putere prea mare pacat de el dmz sal ierte

 

puterea prea mare l-a intimidat pe jegosul ala betiv sa nu acorde prioritate... :wacko: :wacko:

 

Doamne, pupa-ti-as talpile Tale, cati idioti ai lasat pe pamantul asta...

 

 

 

Din cmentarii se vede ca saracul Ovidiu BrezuicĂŁ, era o persoana iubita si respectata, pacat...

 

Dumnezeu sa-l odihneasca!

Link to comment
Share on other sites

Adevarul e ca in tara asta chit ca ai prioritate... trebuie sa presupui mereu ca nu ai si sa te pregatesti pentru orice. Nu e de gluma cu toti retarzii si betivii de pe sosele... suflu si-n iaurt. Si cand am prioritate incetinesc si ma uit sa nu vina vreun bezmetic, iar daca n-am vizibilitate chiar opresc desi am prioritate.

 

Romanii nu prea tin la vietile lor. Atatia tampiti care nu se asigura, nu acorda prioritate, atatia pietoni care se arunca pe sosea fara sa se uite sau alearga printre masini sa prinda un tramvai. Nu e respect pentru viata in tara asta din pacate.

Link to comment
Share on other sites

fara suparare dar in cazul asta e viteza(ma rog daca se dovedeste ca avea peste limita legala)+inconstienta lui ala care s-a urcat beat.Cam greu sa te asiguri daca vine unul cu 200,pe de alta parte intotdeauna cand merg tare sunt cu un un picior pe frana sau chiar reduc ori de cate ori am vreo intersectie cu drumuri laterale(aici in general lumea iti iese in fata pe principiul lasa ca franeaza el)
Link to comment
Share on other sites

da asa e, dar in cazul de fata nu poti decat presupune ca daca ala avea 70 si nu 120?, nu mai murea..

 

pe de alta parte poti spune cu siguranta, ca daca jegosul ala betiv, nu era rupt in gura de beat si acorda prioritate, nu mai vorbeam acum despre asta.

 

chiar aseara era sa se suie un cretin peste mine, la grozavesti, trecea ca...de pe banda 2 pe banda 1, ce mai conta ca eram si eu paralel cu el pe banda 1....era sa ma sui pe 2 masini stationate, si bine ca franele si-au facut treaba...ala nici o treaba, eu claxoane, lumini aprinse....cred ca eram invizibil, nici macar nu a oprit, doar la rosu la 100m mai in fata.

 

am alergat dupa el, un nene la vreo 50 ani cu nevasta, cand a deschis geamul mare val de miros de alcool, acum nu stiu daca el, nevasta sa sau amandoi...cica NU M-A VAZUT? Bah esti cretin?! eram in dreapta ta, in m....tai de idiot!

Edited by max83
Link to comment
Share on other sites

:) stai linistit in tinerete m-am dat oglinda in oglinda cu un nene de pe contrasens(strada luminata tot tacamul) si omul a zis la fel ca nu m-a vazut.sa stii ca 50 km in - conteaza enorm.PS:intotdeauna daca est baut esti de vina,vezi cazul Vali Sterian

 

edit:

 

http://www.autoblog.com/2011/10/20/fifth-gear-crashes-a-ford-focus-at-120-mph/

 

 

ce poate face viteza

Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

fara suparare dar in cazul asta e viteza(ma rog daca se dovedeste ca avea peste limita legala)+inconstienta lui ala care s-a urcat beat.Cam greu sa te asiguri daca vine unul cu 200,pe de alta parte intotdeauna cand merg tare sunt cu un un picior pe frana sau chiar reduc ori de cate ori am vreo intersectie cu drumuri laterale(aici in general lumea iti iese in fata pe principiul lasa ca franeaza el)

 

:pinch: :pinch: :pinch:

 

inconstienta lui ala care s-a urcat beat inconstienta? dar nesimtire? dar idiotenie? dar infractiune?

 

De unde stiii ca avea...200?! :blink:

 

singurul fapt CERT e ca idiotul ala era beat si nu a acordat prioritate.

 

ca de obieci, mortul e de vina, avea viteza domne.... :wacko: :wacko:

 

nu imi vine sa cred...

Edited by max83
Link to comment
Share on other sites

trebuie sa constientizam odata pentru totdeauna ca nu avem drumuri de alergat...ne batem joc singuri de vietile noastre si ale altor oameni..

eu ma rucesc cand vad rubrica asta si din ce in ce mai multe topicuri noi,stirile....para prea multe de la un timp :((

Dumnezeu sa il ierte!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.