Jump to content

Atelier Mic cu Servicii Mari - Reparatii & Tuning + SELF SERVICE


BRANDEX

Recommended Posts

Diferenta in ce consta? Cat costa polish pt cele 4 jante(17 inch)

 

Pai una este sa dai un polish la vopsea sa scoti imperfectiunile ( nu facem asa ceva ) si una este sa indepartezi complet vopseaua pana la metal si sa polishezi metalul. A doua varinata te costa 600 LEI

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza daca ai/ati mai schimbat butoanele care activeaza geamurile(partea soferului) la E60.

S-au exfoliat si am cumparat ansamblul cu totul(ca doar asa se poate) dar mi-e cam frica sa-mi bag nasul ca sunt si niste airbag-uri si niste cleme/etc si mi-e ca raman piese in plus sau sa zdrangane toata usa dupa aia.

 

Daca, cat ma costa si daca aveti timp Sambata(16.11) dimineata.

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza daca ai/ati mai schimbat butoanele care activeaza geamurile(partea soferului) la E60.

S-au exfoliat si am cumparat ansamblul cu totul(ca doar asa se poate) dar mi-e cam frica sa-mi bag nasul ca sunt si niste airbag-uri si niste cleme/etc si mi-e ca raman piese in plus sau sa zdrangane toata usa dupa aia.

 

Daca, cat ma costa si daca aveti timp Sambata(16.11) dimineata.

 

Salur,

 

Te putem ajuta, dar nu sambata

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Salut omu cat costa schimbul unui motor eu am acuma m40b18 si vreau sa pun un m42b18 vreau sa schimb totul motor+cutie si ce mai trebuie ca el sa mearga in parametri maximi , stiu ca te vei intreba cum vreau eu de la resita sa schimb motorul taman la bucuresti , ei bine aici in oras nu este nimeni destul de capabil sa faca aceasta schimbare sau cel putin nu am gasit eu persoana potrivita aceasta modificare ar fi pentru vara dar nu am mai avut rabdare pana in vara si as vrea sa aflu de pe acum , te am ales pe tine pentru aceasta lucrare pentru ca am primit recomandari ca esti bun in ceea ce faci
Link to comment
Share on other sites

Salut omu cat costa schimbul unui motor eu am acuma m40b18 si vreau sa pun un m42b18 vreau sa schimb totul motor+cutie si ce mai trebuie ca el sa mearga in parametri maximi , stiu ca te vei intreba cum vreau eu de la resita sa schimb motorul taman la bucuresti , ei bine aici in oras nu este nimeni destul de capabil sa faca aceasta schimbare sau cel putin nu am gasit eu persoana potrivita aceasta modificare ar fi pentru vara dar nu am mai avut rabdare pana in vara si as vrea sa aflu de pe acum , te am ales pe tine pentru aceasta lucrare pentru ca am primit recomandari ca esti bun in ceea ce faci

 

Salut,

 

Te costa 500 LEI

Link to comment
Share on other sites

Salut. Schimb placute frana punte fata bmw e90 + verificat egr (a inceput sa dea ulei pe la furtunu ala gros care intra in primu corp) + verificat ceva simering-uri pe la cutie ca scapa niste ulei si pe acolo. Placutele le am eu Edited by allex_nastase
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.