Jump to content

Atelier Mic cu Servicii Mari - Reparatii & Tuning + SELF SERVICE


BRANDEX

Recommended Posts

Am fost ieri la baieti la atelier ca sa-mi schimbe suspensia la E39.

 

Sunt super multumit de serviciile voastre.Va multumesc din nou pentru tot timpul acordat si atentia cu care ati lucrat la masina.Se simte foarte bine cu noua suspensie :frantics: .

 

Cu siguranta voi apela din nou la serviciile voastre cand voi avea nevoie.

 

Recomand 100%!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Am fost din nou la baieti pentru a schimba radiatorul de apa + inlocuire lichid de racire.Sunt foarte multumit :rolleyes: .

 

 

Mergeti cu incredere la ei! :thumbsup: O sa gasiti niste oameni minunati, gata sa va ajute in orice problema pe care o aveti la masina.

 

 

 

Va salut, spor la treaba!

Link to comment
Share on other sites

salut,am niste style 68 de vopsit(au ceva zgarieturi pe buze dar nimic foarte grav) eventual si de indreptat(daca stiti voi pe cineva bun) cat ar dura treaba si care ar fi pretul?

 

Salut,

 

Pana nu vad jantele nu pot sa-ti spun un pret, oricum cu tot cu indreptata si vopsit cam la 100-150 euro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Operatiunea de trecere de la A/C la climatronic pentru masina mea, un e39 s-a finalizat cu succes dupa o munca migaloasa de o zi si jumatate. Cand am vazut masina cu tot bordul dat jos, pentru montarea noii aeroterme am realizat ca trebuie sa fii pasionat pentru o operatiune de genul si mai ales cunoscator ca sa te bagi la asa ceva.

 

 

Recomand cu incredere singurul service unde lucrarea facuta va aduce satisfactie!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.