Jump to content

Sfat achizitie X6M


expensivemann

Recommended Posts

ma da ne lasi cu poze luate de pe net?

 

ala e un m5 toata ziua

 

in primele poze zice ca are tapiserie crem, se vede clar ca in poza cu m5-u e tapiserie inchisa la culoare

 

si in ultima poza iarasi tapiseria masinii nu e crem, aa si sa nu mai zic ca a desenat cu negru in paint pest 5-ul de la M5

 

plus ca si trimurile sunt altele

 

:)))) fereasca sfantul!!! am scris mai sus ca am schimbat trimurile...+ ca in cele 2 poze e un e39 si un 535 e60:))) voiam sa arat ca am avut masini doar cu interior crem!! ala e un m5 toata ziua???? uite pun poza sa vezi ce am modificat in paint:)))) pff ce munca de lamuririe cu voi:)) da am schimbat si tot interiorul cu scaune confort si tot interiorul crem....original interiorul il avea negru!!

 

d-lor admini va rog sa inchideti topicul!!!

post-49351-0-14433000-1322590839_thumb.jpg

post-49351-0-42487500-1322590996_thumb.jpg

Edited by expensivemann
Link to comment
Share on other sites

Ai judecat tu asa din strafundul intelepciunii umane...

 

Pai ce vrei sa fac daca omul m-a intrebat ceva mai devreme, sa nu raspund?

 

Crezi ca daca ai zis tu sa nu mai scrie nimeni nimic, gata, toti stam drepti si nu mai scriem?

Ai procedat corect, da-i satisfactie retardului si noua mai da-ne niste warn ca ni se terminase si nu mai aveam :LMAO:

Link to comment
Share on other sites

Ai judecat tu asa din strafundul intelepciunii umane...

 

Pai ce vrei sa fac daca omul m-a intrebat ceva mai devreme, sa nu raspund?

 

Crezi ca daca ai zis tu sa nu mai scrie nimeni nimic, gata, toti stam drepti si nu mai scriem?

Ai procedat corect, da-i satisfactie retardului si noua mai da-ne niste warn ca ni se terminase si nu mai aveam :LMAO:

 

d-drive..ti-am vb frumos..dar parca veneai la Iasi la intalnire NU? Ai acolo ocazia sa iti ceri scuze:P

Edited by expensivemann
Link to comment
Share on other sites

Ai judecat tu asa din strafundul intelepciunii umane...

 

Pai ce vrei sa fac daca omul m-a intrebat ceva mai devreme, sa nu raspund?

 

Crezi ca daca ai zis tu sa nu mai scrie nimeni nimic, gata, toti stam drepti si nu mai scriem?

Ai procedat corect, da-i satisfactie retardului si noua mai da-ne niste warn ca ni se terminase si nu mai aveam :LMAO:

 

si da, in prostia mea credeam ca daca va rog, nu va zic, sa nu mai scrieti nimic legat de orice in afara intrebarii din topic, am si eu ceva trecere...dar in fine...nu e un starfund pe care sa nu-l intelegeti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.