Jump to content

19'' pe E46 .Ce gume sa pun ?


Calin SL

Recommended Posts

frumoase roti si frumos interior(interiorul a fost ideea ta?)pe spate poti incerca si 245/30 la viitorul set de gume :rolleyes:

mersi Aline

interioru' l-a facut omul dupa cum i-am "comandat" eu ,asa l-am vrut ,bicolor negru/gri-petrol

cat despre gume, sunt enorm de scumpe (de la 1000 de lei in sus/buc ),in general cumperi "ce pica",nu ce iti doresti,si in niciun caz noi ....pe spate as pune 255/30 ,e perfect echivalent cu ce zice cartea masinii.

Link to comment
Share on other sites

mersi,chiar dau .Am facut o poza la viteza ,cu masina jegoasa :D

...sau doua poze,ca sa vada si alti colegi cum ar arata masina lor pe roti de 19"

 

avea masina portbagajul csl cand ne-am vazut noi ca parca nu/frumos (cat te-a dus ?)

nu,man...cand ne-am intalnit noi ,masina nu avea mare lucru..nu era eleronul csl,nu erau oglinzile clubsport,nu era eleronul de la luneta,nu era esapamentul ala,nu era interiorul ala,nu era suspensia sport,nu erau geamurile alea,navigatia ,etc,etc,nimic....s-au schimbat multe de atunci.Si capacele de pe motor sunt altele :laugh: Eleronul ala csl m-a dus cu tot,la final la 700 de lei.

Link to comment
Share on other sites

...sau doua poze,ca sa vada si alti colegi cum ar arata masina lor pe roti de 19"

 

 

nu,man...cand ne-am intalnit noi ,masina nu avea mare lucru..nu era eleronul csl,nu erau oglinzile clubsport,nu era eleronul de la luneta,nu era esapamentul ala,nu era interiorul ala,nu era suspensia sport,nu erau geamurile alea,navigatia ,etc,etc,nimic....s-au schimbat multe de atunci.Si capacele de pe motor sunt altele :laugh: Eleronul ala csl m-a dus cu tot,la final la 700 de lei.

Sa o stapaniti sanatos domnu ,arata foarte frumos :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

et-ul 40 in combinatie cu 8,5 J ,e perfect pt e46 sedan .Oricum ,am pregatite si doua distantiere de cate 5 mm fiecare,pt spate :thumbsup:

Daca se potrivesc perfect de ce ai mai luat si distantiere?

Link to comment
Share on other sites

foarte mare grija sa ai.....eu am avut pe un e46 328 245/30/19 si faceam pana mai mereu...

 

ori aveai gume varza ori dadeai in toate gropile ori presiune in gume prea mica. pana nu faci asa, oricum, ca e jantele mari.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.