Jump to content

Sezonul 2012 - Formula 1


jon doe

Cine va fi campionul mondial al Formulei 1 in anul 2012 ?  

96 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Poa' sa scoata cate vrea dar sa-l lase pe Alonso in pace :)))

Foarte interesanta faza cu plecarea lui Vettel de la pit.

Marele Circ nu se dezminte niciodata! Este plin de surprize. Ma intreb cateodata daca nu cumva sunt niste scenarii foarte bine puse la punct...

Link to comment
Share on other sites

Incredibil....ce masina are vettel fratilor???!!!a intrat de 2 ori la boxe si a ajuns pe patru,acum sa vedeti ca va termina pe podium..,oricum ptr el e perfect si locul patru!

Ps:Mai ghinionist ca Hamilton nu am mai vazut!!!

Edited by daniel_
Link to comment
Share on other sites

Incredibil....ce masina are vettel fratilor???!!!a intrat de 2 ori la boxe si a ajuns pe patru,acum sa vedeti ca va termina pe podium..,oricum ptr el e perfect si locul patru!

Ps:Mai ghinionist ca Hamilton nu am mai vazut!!!

 

are o masina relativ normala, nicidecum un supercar fata de restul, ai vazut ca webber cu aceiasi masina era pe nicaieri

Link to comment
Share on other sites

El era destul de OK. ParcĂŁ e prea mult totuși. Ajung ĂŁia sĂŁ regrete contractul ĂŽn ritmul ĂŁsta.

 

Mi-a pĂŁrut rĂŁu de Maldonado. DAR, mĂŁcar a fost destul de OK pe circuit și a terminat pe 5. Și Kobayashi a reușit un rezultat ceva mai bun.

 

InteresantĂŁ cursa. PlinĂŁ de incidente, mai mult pe model american pânĂŁ la urmĂŁ, dar sunt și astea frumoase. N-am ĂŽnțeles incidentul cu Rosberg și faptul cĂŁ nu a schițat nimic. N-am mai cĂŁutat info sĂŁ vĂŁd ce declarații au fost.

Link to comment
Share on other sites

Azi nu a avut nici o vinĂŁ. Cu 3 accidente deja ai o problemĂŁ personalĂŁ cu el. Mult mai agresiv a fost Webber. Apoi Perez mi se pare cĂŁ ĂŽn ultima vreme a luat-o razna.

 

probabil , chiar nu pot sa-l suport

 

oricum sezonul asta e unul dintre cele mai tari sezoane F1 din cate au fost

 

pe grila niste piloti cu adevarat talentati care pot fi comparati oricand cu vedetele din trecut

 

consider ca vettel, alonso, hamilton si kimi (nu-l mai bag pe schumacher pentru ca il consider retras) sunt intr-o liga a lor mult peste restul plutonului

 

N-am ĂŽnțeles incidentul cu Rosberg și faptul cĂŁ nu a schițat nimic. N-am mai cĂŁutat info sĂŁ vĂŁd ce declarații au fost.

 

cica masina din fata avea ceva probleme cu motorul si a incetinit intr-o zona unde se mege blana, fapt care, bineinteles, l-a surprins total pe rosberg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.