Jump to content

[Vand] bmw E90 320d 163CP


cypres

Recommended Posts

nici mie nu imi place,dar e gustul omului si nu ne putem face nevoile in el... e traba lui ,poate ii e greu sa se desparta de masina si a colantat trimurile asa sa aibe motiv sa o tina..."nu se vinde ,nu se vinde...o tin"... pentru mine primul loc il ocupa e39-le ala cu volan de marmura :rolleyes:
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Doamne in ce tara traim, nu m-am putut abtine sa nu comentez la asa tiganie!!!

Dar pentru mine pe primul loc este un e65 vopsit rosu!!!!

off +1 ter ul ala de pe autovit:))))

 

nici mie nu imi place,dar e gustul omului si nu ne putem face nevoile in el... e traba lui ,poate ii e greu sa se desparta de masina si a colantat trimurile asa sa aibe motiv sa o tina..."nu se vinde ,nu se vinde...o tin"... pentru mine primul loc il ocupa e39-le ala cu volan de marmura :rolleyes:

mama pe asta vreau sa-l vad si eu! chiar te rog

Link to comment
Share on other sites

exact cum ti-au spus toti NIMENI intreg la cap nu ar suna la masina asta cand ar vedea interioru ala colantat sau "tunat" cum vrei tu sa ii spui ...

 

dai cu mahonu la vedere si o vinzi repede zic eu ... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Personal nu inteleg toate comentariile astea care n-au nicio legatura cu masina in sine. Omu' a scris ca "problema" se poate remedia instant...nimeni dintre voi nu pomeneste despre starea masinii, km, dotari. Numai pareri handicapate. Fara suparare, dar aveti prea mult timp liber si lipsa de imaginatie.

PS: Nu-l cunosc pe vanzator, nici masina.

Numai bine tuturor!

Link to comment
Share on other sites

daca trimurile alea nu au legatura cu masina in sine atunci eu ma impusc !

 

sincer foarte putini o sa fie impresionati de ele intr`un mod placut ... eu nu as fii sunat la o asemenea tiganie ... stiu ca gusturile nu se discuta deci in concluzie nu e pe gustu meu <_<

 

noi toti am dat un sfat atat ce face el e problema lui ...

Link to comment
Share on other sites

Personal nu inteleg toate comentariile astea care n-au nicio legatura cu masina in sine. Omu' a scris ca "problema" se poate remedia instant...nimeni dintre voi nu pomeneste despre starea masinii, km, dotari. Numai pareri handicapate. Fara suparare, dar aveti prea mult timp liber si lipsa de imaginatie.

PS: Nu-l cunosc pe vanzator, nici masina.

Numai bine tuturor!

Banuiesc ca si parerea ta e tot handicapata,nu?

Mai usor cu afirmatiile astea jignitoare, nu te-a facut nimeni handicapat, inca!!!

Numai bine si tie!

Link to comment
Share on other sites

in sfarsit o parere obiectiva multumescthumbsup.png, nici nu m-am mai obosit sa scriu tuturor frustratilor pe care ii intereseaza de ce e mov sau de ce e alta culoare ... e o simpla folie care se poate da jos chiar nu inteleg ce atata valva... si oricum sunt numai "cunoscatori" pe aici cu pareri foarte avizate de gen masina nu are spalatoare de faruri etc... :)) ... o sa incerc sa le postez o poza in detaliu se sa vada ce scrie in interorul farului cu "lupa" :)) sa vada tot omu' daca este sau nu xenonul adaptiv ... oricum din toate "sfaturile" dezbatute aici am realizat in sfarsit ca cele mai importante piese la o masina sunt trimurile... o sa mai postez cate ceva doar in momentul in care o sa vad pareri obiective....

 

 

 

 

Personal nu inteleg toate comentariile astea care n-au nicio legatura cu masina in sine. Omu' a scris ca "problema" se poate remedia instant...nimeni dintre voi nu pomeneste despre starea masinii, km, dotari. Numai pareri handicapate. Fara suparare, dar aveti prea mult timp liber si lipsa de imaginatie.

PS: Nu-l cunosc pe vanzator, nici masina.

Numai bine tuturor!

 

"mahonu" (sfat cu caracter personal: cuvintele se articuleaza din cate imi amintesc eu in limba romana) de care vorbesti tu ... surpriza!!! nu e mahon e un plastic imprimat care imita lemnul de mahon dragul meu asta pentru cultura ta generala....

 

 

exact cum ti-au spus toti NIMENI intreg la cap nu ar suna la masina asta cand ar vedea interioru ala colantat sau "tunat" cum vrei tu sa ii spui ...

 

dai cu mahonu la vedere si o vinzi repede zic eu ... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Din punctul meu de vedere, o persoana care isi cumpara o masina cauta una "relativ" stoc. Fara modificari interioare sau exterioare. Nu bagam aici jante sau folie pe geamuri. Ideea este ca, daca cineva isi doreste "customizarea" masinii, o va face dupa propriul gust. Indiferent daca gustul lui este mov, roz sau lila.

Parere personala pentru o vanzare mai usoara : ar cam trebui sa dai jos tot ce este pe ea in plus si sa o lasi stoc.

Bafta la vanzare.

Aaaa, si inca ceva! Pune-o si pe autovit. Site-ul acela face minuni. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.