Jump to content

BMW 530d M Paket, INDIVIDUAL, EXTRA FULL ! !


Mircea-Finutz

Recommended Posts

PAKET M COMPLET -> Spoiler fata si spate M, eleron M, praguri M, bandouri M exterior, bandouri M interior, suspensie M, footrest M, scaune sport, volan M, toate originale si toate de fabrica!

 

CUTIE STEPTRONIC

INTERIOR PIELE INDIVIDUAL 2 CULORI

PLAFON NEGRU

TRIMURI SI NAVIGATIE IMBRACATE IN PIELE (DE FABRICA)

SCAUNE FULL ELECTRICE INCALZITE CU 3 MEMORII

VOLAN ELECTRIC PIELE 2 CULORI + COMENZI

DUBLU CLIMATRONIC

TRAPA ELECTRICA STICLA

PILOT AUTOMAT

SUPORT PAHARE FATA + SPATE (nu sunt rupte)

SENZORI DESCHIDERE USI GARAJ

SENZORI PARCARE

SENZORI PRESIUNE ROTI

SENZORI PLOAIE

SENZORI ANTIORBIRE IN RETROVIZOARE SI OGLINZILE LATERALE

OGLINZI ELECTRICE,HELIOMATE,RABATABILE ELECTRIC

PACHET LUMINI + PACHET SKI (banchete rabatabile si sac de ski)

PERDELUTA ELECTRICA

TELEFON ORIGINAL BMW,FUNCTIONEAZA IN TOATE RETELELE

NAVIGATIE

TV

MAGAZIE CD-URI

8 AIRBAG-URI

ASR

FOLIE GEAMURI

4 GEAMURI ELECTRICE

INCHIDERE CENTRALIZATA

XENON

STROPITORI FARURI

ANGELEYES

SUSPENSIE M-PAKET

WEBASTO (functional)

 

PRET: 6999E Discutabil ! Se accepta variante la pretul de 7500E, dau sau primesc diferenta.

 

Contact: 0730.823.493

 

Pun LInk catre un alt anunt deoarece pozele sunt foarte mari si nu le pot adauga. Daca nu merge nici Link-ul dati cautare pe xxxxxxxxx, Nr inmatriculare B xxxxxxxx.

[xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

VA ROG MULT sa nu comentati pe langa subiect si postati doar daca sunteti interesati de achizitionarea autoturismului.

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Din ce an e ? Cati km? Cati cai? te intereseaza un e46 320d din 2004 touring?

 

Gaseai toate detaliile in link daca erai mai atent. Dar iti voi raspunde pe rand la fiecare intrebare:

 

1. 10.2000, model cu Facelift.

 

2. 320.000KM REALI 100%(merge impecabil, daca vi sa o vezi si sa o probezi nu vei fi dezamagit) si sunt 85% facuti pe autostrazile din Germania si Grecia.

 

3. Schimb cu break din pacate nu pot sa fac, daca era sedan sau coupe eram interesat.

 

Alte intrebari sau detalii va rog sunati, 0730.823.493 este nr, intru mai rarutz pe forum.

 

Multumesc pentru interes!

Link to comment
Share on other sites

Gaseai toate detaliile in link daca erai mai atent. Dar iti voi raspunde pe rand la fiecare intrebare:

 

1. 10.2000, model cu Facelift.

 

2. 320.000KM REALI 100%(merge impecabil, daca vi sa o vezi si sa o probezi nu vei fi dezamagit) si sunt 85% facuti pe autostrazile din Germania si Grecia.

 

3. Schimb cu break din pacate nu pot sa fac, daca era sedan sau coupe eram interesat.

 

Alte intrebari sau detalii va rog sunati, 0730.823.493 este nr, intru mai rarutz pe forum.

 

Multumesc pentru interes!

daca citeai regulamentul, aflai ca link-urile externe nu sunt acceptate.

Pui toate detaliile, plus poze aici, nu din alta parte, ca nu suntem binefacatorii nimanui. Data tii sa ai anuntul pe alte site-uri, acolo sa-ti vinzi masina!

 

VA ROG MULT sa nu comentati pe langa subiect si postati doar daca sunteti interesati de achizitionarea autoturismului.

Eu ii rog sa comenteze chiar daca nu sunt interesati de masina ci doar de stropitorile de la faruri, pentru aici e forum, nu talcioc. Vrei altceva, liber pe strazi sau in targuri.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

daca citeai regulamentul, aflai ca link-urile externe nu sunt acceptate.

Pui toate detaliile, plus poze aici, nu din alta parte, ca nu suntem binefacatorii nimanui. Data tii sa ai anuntul pe alte site-uri, acolo sa-ti vinzi masina!

 

 

Eu ii rog sa comenteze chiar daca nu sunt interesati de masina ci doar de stropitorile de la faruri, pentru aici e forum, nu talcioc. Vrei altceva, liber pe strazi sau in targuri.

 

In 1-ul rand: Am mentionat in primul post ca NU POT SA PUN POZE deoarece sunt FOARTE MARI.

in al 2-lea rand: Cu greu ti-am descifrat postul si anume: "Eu ii rog sa comenteze chiar daca nu sunt interesati de masina ci doar de stropitorile de la faruri." si nici acum nu inteleg ce ai vrut defapt sa spui sau sa dovedesti, posibil nu te baga nimeni in seama si vrei tu sa te dai mare cunoscator sau binefacator. Iti spun sincer ca nici eu nu te bag in seama si ma doare fix in cot de tine si de parerile tale.thumbsup.png

 

@B-490-RZV: Multumesc frumos, merge mult mai bine decat arata!

Link to comment
Share on other sites

In 1-ul rand: Am mentionat in primul post ca NU POT SA PUN POZE deoarece sunt FOARTE MARI.

in al 2-lea rand: Cu greu ti-am descifrat postul si anume: "Eu ii rog sa comenteze chiar daca nu sunt interesati de masina ci doar de stropitorile de la faruri." si nici acum nu inteleg ce ai vrut defapt sa spui sau sa dovedesti, posibil nu te baga nimeni in seama si vrei tu sa te dai mare cunoscator sau binefacator. Iti spun sincer ca nici eu nu te bag in seama si ma doare fix in cot de tine si de parerile tale.thumbsup.png

 

@B-490-RZV: Multumesc frumos, merge mult mai bine decat arata!

1. micsoreaza-le

2. ai 10 zile sa recitesti in tihna si eventual sa intelegi...se inchide topicul pana cand finutzul revine printre noi.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.