Jump to content

Vand BMW 318D E90


nightmare392

Recommended Posts

Peugeot 307 2002 2.0hdi diesel 90 CP, 173.500 km, arginitiu, hatchback.

6 airbaguri, scaune reglabile pe adancime si inaltime, volan reglabil pe doua directii, torpedou frigorific, computer bord cu afisare consum mediu, instant etc., senzori ploaie si lumina, scaune incalzite, oglinzi reglabile electric si incalzite, proiectoare ceata, 5 jante originale pe 16, climatronic, 4 portiere, 4 geamuri electrice, inchidere centralizata din telecomanda si alarma de fabrica (2 chei).

Schimbat recent bucsi, discuri+placute frana fata, bielete, pivoti etc. Parbriz fisurat. Sunt proprietar de 2,5 ani.

Link to comment
Share on other sites

Nu pot trimite mesaj privat... Asa ca vorbim aici...

Poze am dar nush cum as putea sa ti le trimit... Poate pe mess/mail...

Masina este a mea de 2 ani si jumatate, nu scoate pic de fum, trage bine (pt cei 90 cp), nu mananca ulei, i-am schimbat filtre, ulei, bucsi fata-spate, discuri si placute fata, bielete, pivoti, etc. in octombrie-noiembrie... In legatura cu lonjeroanele, nu tremura (asa am auzit ca se cunoaste daca e lovita grav), cat a fost la mine nu a fost lovita, inainte sa o cumpar am dus-o la un mecanic si mi-a spus ca a fost lovita dar nu grav (a fost schimbata bara fata si nu mai stiu ce...)

Merge f bine, momentan nu merge clima pe ea (bobina arsa de la compresor) dar o sa o rezolv saptamana asta... Oricum daca e sa ne vedem, pot doar de miercuri incolo, nu sunt momentan in Bucuresti...

Putem vorbi la telefon o766.45.77.16.

Edited by Nickhoo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.