Jump to content

m3 e46 achizitionare


izy

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vedeti-va de treaba, m3 a fost ce a fost, numai ca nu a fost al nostru cand a fost ci acum cand nu mai e. asta nu inseamna ca mai e. poate cel care vine. asta a ramas cu numele, 335i e prea aproape.

167826[/snapback]

 

am sunat dar l-au vandut. am vorbit sa-mi dea mie primul 335i decapotabil cu tabla sus care vine pt expozitie.

Link to comment
Share on other sites

335i este aproape si de viitorul m3 daca stai sa te gandesti... oricum ma cac pe el de bmw si bmw-uri nu le mai suport  :blink:

167839[/snapback]

 

da ce-ai frate? parca eu eram ala contra pe aici. ce-ai patit? fa si tu ce fac eu. da-l in buy back cu cat iti dau pe el si gata. 335 ala cu roti de 18 arata bine. hai cu turbo!

Edited by Doru
Link to comment
Share on other sites

eu mereu am fost impotriva lor daca ai uitat, cum sa-l dau inapoi la aia... pai cacatu' ala de peffer isi bate joc de mine.... 335 cu jante in 19 nu 18 ! (alea pe 19 chair sunt misto)

nu mai vreau sa vad bmw mai ales AB pur si simplu am o mare repulsie fata de ei si tot ce e pe acolo, decat sa ma duc acolo mai bine ma bat singur, cand ajung acolo imi vine sa ii bat pe toti de la portar pana sus la domnu' schmit

Edited by alex_55
Link to comment
Share on other sites

eu mereu am fost impotriva lor daca ai uitat, cum sa-l dau inapoi la aia... pai cacatu' ala de peffer isi bate joc de mine.... 335 cu jante in 19 nu 18 ! (alea pe 19 chair sunt misto)

nu mai vreau sa vad bmw mai ales AB pur si simplu am o mare repulsie fata de ei si tot ce e pe acolo, decat sa ma duc acolo mai bine ma bat singur, cand ajung acolo imi vine sa ii bat pe toti de la portar pana sus la domnu' schmit

167851[/snapback]

 

esti prea impulsiv. asa eram si eu. am invatat insa de la jidani. invata sa-ti faci treaba. asta le spun la ai mei mereu, smecheri sunt daca ii scot banii din buzunar unui client idiot nu daca il f--- in gura. asa si tu. ce trebuie sa stai la sprituri cu ab? it's strictly business.

Link to comment
Share on other sites

doru, vrei sa ii iau pe rand sa iti zic ?!?! MECANICI niste incompetenti ! peffer un nenorocit hot si fara cuvant, wolff.... de asta nu mai zic nimic ca face si el ce poate dar cateodata .... in fine ... da-i in ....

167855[/snapback]

 

ce faci ma ai stari de depresive de la o masina? da-o dracu. de vandut nu se vinde. du-te da-o in buy-back asculta ce-ti spun. ia ceva nou si gata. si pe mine ma enerveaza m-ul desi nu am probleme tehnice, cutia smg nu-mi place in oras.

Link to comment
Share on other sites

doru, vrei sa ii iau pe rand sa iti zic ?!?! MECANICI niste incompetenti ! peffer un nenorocit hot si fara cuvant, wolff.... de asta nu mai zic nimic ca face si el ce poate dar cateodata .... in fine ... da-i in ....

167855[/snapback]

 

 

Totusi masina ta este noua,chiar ai avut probleme multe cu ea?

Link to comment
Share on other sites

si eu pana la urma ce sa inteleg din treaba asta? merita sau nu? :)

167949[/snapback]

 

nu se merita clar;m3 sucks la consum si la intretinere, 320d e super nefiabil iar restul modelelor bmw au numai hibe.

singurul model rentabil este dacia logan 1.5 dci si pt consum, pt intretinere si mai ales senzatii. m-ai convins, eu renunt la bmw si imi iau dacie. poate ne cunoastem, sa ne faca un discount la amandoi la achizitie :blink: sau tu vrei varianta break? :) bafta

Edited by Tytus
Link to comment
Share on other sites

bmw e o marca premium si electronica a luat-o razna rau. bavaria a fost un mic dealership al unor persoanr private si al unui dealer din linz. au fost excedati de vanzari la un moment dat. personalul e de aici, nu e nici o mirare ce se intimpla. acum vad ca au inceput sa-i trimita prin germania la training. cum am mai spus, atata timp cat am garantie in afara de timpul pierdut nu am problema cu ab, ceea ce semnalam era calitatea masinilor. revenind la m3, depinde peste ce nimeresti. putin isi iau ca mine m3 de dragul ei nu ca s-o omoare, deci daca gasesti una abuzata si incepi sa ai probleme cu ea esti dus. altfel daca e buna te poti bucura de ea o vreme. oricum la m-uri cred ca toti stau cu grija sa nu le crape motorul chiar daca nu-l alearga excesiv. Edited by Doru
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.