Jump to content

Bmw 730d


flavyus

Recommended Posts

Am cumparat de 11 luni un bmw 730 de care sunt nu multumit ci super multumit, avand in vedere ca am cu ea 182000 km, de mine facuti doar 62000km!!! Nu stiu ce sa spun , doar ca iubesc acceasta masinauta imi ofera tot ce vreau, atunci cand vreau. Unde mai pun ca vroiam sa o vand sa imi iau un 530xd xD, cred ca faceam o greseala sa iau un 4x4 vara. :thumbsup:

 

Am incercat sa pun pozele facut in zapada dar sunt prea mari, am pus pozele pe care le facusem cand ma hotarasem sa o vand!

post-36990-0-74279300-1336143615_thumb.jpg

post-36990-0-48770400-1336143616_thumb.jpg

post-36990-0-11140900-1336143617_thumb.jpg

post-36990-0-48122700-1336143617_thumb.jpg

post-36990-0-86325100-1336143617_thumb.jpg

post-36990-0-18247800-1336143618_thumb.jpg

Edited by flavyus
Link to comment
Share on other sites

Este fabricata in luna 10-2005, si am vrut sa o dau cu 18000 mii.Si acum ma suna un preot sa i-o dau , dar nu ma pot desparti de o masina care nu ma supara.

 

Referitor la jante , eu le ador dar parerile sunt inmpartite unora le plac altora nu!

 

Multumesc tuturor pentru parerile frumoase.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Este fabricata in luna 10-2005, si am vrut sa o dau cu 18000 mii.Si acum ma suna un preot sa i-o dau , dar nu ma pot desparti de o masina care nu ma supara.

 

Referitor la jante , eu le ador dar parerile sunt inmpartite unora le plac altora nu!

 

Multumesc tuturor pentru parerile frumoase.

 

 

 

 

:laugh: Da ce-o face ala cu seria 7, se duce la liturghie sau la cimitir cu ea??? o fi luat maruntii din cutia milei sa-ti cumpere masina? :LMAO: scuze de offtopic dar nu m-am putut abtine; ai dreacu' popii astia!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

:laugh: Da ce-o face ala cu seria 7, se duce la liturghie sau la cimitir cu ea??? o fi luat maruntii din cutia milei sa-ti cumpere masina?

3-ul meu l-am luat de la un preot. Mi-a zis sa vin la nush ce Biserica dar nu ma asteptam sa fie preot. Ulterior si-a luat E60.

 

On.

Ai reusit sa faci ceva km intr-un an.

La cat mai multi fara probleme.

Link to comment
Share on other sites

stai bine si in 5 si in 3 ..conteaza ce scaune ai :D ma refer doar la sofer

 

bine ,dupa mine cel mai cool este S class de la merc si da, noile serii de la bmw , ma gandesc aici si la 5(f10) si la 7 (f01)

 

pana sa imi pun scaune recaro la troaca mea simteam cand faceam un drum mai lung , acum , sunt ca in fotoliu..mai ales ca ajuta mult reglajul ala de sub picioare ce se ridica sau coboara in functie de nevoi..ma gandesc ca la astea noi sunt...lux, dar conteaza mult si la ce varianta de scaune optezi..

Edited by gelu_bmw
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Adevarul este ca 85 la suta din km sunt facuti in afara orasului , si in afara tari si da acceste canapele sunt ca niste fotolii de lux fara nici o exagerare nu te simti obosit dupa ce parcurgi 1500-2000km.

 

Da masina am luat-o acum un an de la un baiat din constanta,

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.