Jump to content

Accident la Meeting de M-uri


Billy e36

Recommended Posts

Amandoi sunt de vina. La o intalnire etc, nu te bagi in depasiri. Stai frumos in coloana ca de-aia e intalnire si nu cursa.

 

Siguuur, stai ca vine intalnirea.

Sper sa nu fie ca aia de anul trecut ;)

 

LE: si ca sa nu se interpreteze, ca aia de anul trecut adica cu accidente.

Edited by siulian
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

la prima filmare,din masina cu muzica epopeica,am zis ca m3 s a bagat ca tartanu

 

cand am vazut si filmul din fata,cu siguranta baiatul din e34 nu s a asigurat

 

dar o mare parte de vina are si ala cu m3,daca venea incetut pe banda lui avea timp sa franeze.de fapt ce zic,nu cred c a franat deloc,crezand ca l face din fenta

Link to comment
Share on other sites

a, ca in astfel de zile cu eveniment auto trebuie circulat organizat..de acord, normal ca e normal sa circuli prudent ca sa poti evita diverse faze din trafic..dar daca mai este si intalnire de M-uri (nu 316i) ..pai , trebuie sa existe clar reguli, pana si motociclisti merg dupa reguli pe strada ,cand se intalnesc..

 

ar trebui facut un regulament in cazul in care se doreste a se merge in coloana la intalnire, ca sa se evite astfel de faze , cum s-a intamplat si anul trecut.

 

 

nu stiu ce este de demonstrat cand toti au bmw ..pe loganisti ,skodisti ii inteleg dar pe noi..posesorii de bmw-uri .. :shifty:

Edited by gelu_bmw
Link to comment
Share on other sites

pai tocmai,ca la logane n are cum sa ti creasca adrenalina cand auzi un 1,4mpi :rolleyes:

 

pe de alta parte,cand trece un m sau un v8 pe langa tine,ti se cam scoala paru pe ceafa

 

de aici si teribilismele,zic io.

Link to comment
Share on other sites

De cate ori era s-o patesc si eu cu astia care dau de volan fara sa se uite in oglinzi... Bine, nici nu-s bolovan ca ala cu M3-ul. Pai ai o banda sa te duci, te duci. Ala vede ca se baga sta cu E34, ii da forja si apoi pune frana cand ia de volan stanga (si masa masinii dansa de pe dreapta pe stanga). Stupid. Normal ca a pierdut controlul.

 

Voi sa nu faceti asa la intalnire! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

cum cred eu ca s-a intamplat: ala cu e34 a semnalizat, s-a uitat in oglinda, n-a vazut pe nimeni pt ca ala cu m3-u era in unghiu mort si a tras de volan. daca e asa, greseala ii apartine aluia cu e34 pt ca a tras imediat de volan.

 

ma rog, astea sunt niste discutii aiurea pt ca n-avem noi de unde sa stim cum s-a intamplat exact si ce fel s-a vazut de la volanu masinilor implicate..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.