Jump to content

Vand 320D,E90


Pokemon

Recommended Posts

Vand BMW 320D,150 cai,cutie in 6 trepte.Masina a fost adusa de mine din Germania in 2010,luna mai,cu 129 000km.Momentan are 150 600km.Are:viteze 6,buton start/stop engine,DSC,senzori parcare fata+spate,senzori ploaie si lumina,incalzire in scaune si in oglinzi,comenzi volan,geamuri electrice,pregatire telefon,blotooth,aer conditionat dublu climatronic,cotiera frigorifica,xenon,proiectoare ceata,trapa,mp3 player,pachet nefumatori,suport pahare in fata + in cotiera spate,scaune cu perne de aer,sac pt schiuri,covorase velur si de cauciuc,oglinzi rabatabile.Masina functioneaza impecabil,accept testare la reprezentanta.

 

Pret: 12500 euro,negociabil.

Poze se pot vedea aici: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

Sunt perfect constient ca probabil nu voi primi suma aceasta pe masina,de asta am si trecut "negociabil".Dar ceeace stiu cu siguranta,este ca masina nu este un cazan cu kilometrii dati inapoi sau alte manareli.
Link to comment
Share on other sites

Te cred, sper sa iei cat mai mult pe ea.Dar in ziua de azi e greu cu cashu, stiu cand mi-am vandut fostele masinii, cati banii si cat am tinut la ele si le-am vandut pe nimic(dupa parerea mea) pur si simplu lumea nu are banii si pretul coboara mult.

 

Cati bani am bagat in ele am vrut sa zic, am mancat unele cumvinte:))

Link to comment
Share on other sites

Eu am luat-o acum 2 ani si m-a costat 16 000 cu taxa cu tot si inmatriculat.In 2 ani de zile am facut 21 000km cu ea.Nu sunt samsar,nu e masina de firma,a fost folosita ca masina de familie.Nu am de gand sa o dau nici cadou.Da,sunt dispus sa mai las la pret.De reprosat nu am ce sa ii reprosez,intr-adevar e o masina foarte buna,fiabila,cu consum super redus,chiar si condus sportiv.Nu sunt fortat de nici o imprejurare sa o vand,doar ca as vrea sa iau altceva.Daca reusesc sa o dau la un pret decent bine,daca nu,atunci o pastrez.
Link to comment
Share on other sites

E un 320d la vanzare aici mai frumos ca al tau sincer, cu 9k ,iti dai seamna ce sa ales si cu preturile estea

 

sunt perfect de acord.

Âşi mai existĂŁ Âşi mania i-urilor...

 

 

Imi corectezi cumva teza la scoala?Am pus un i in plus din graba scrisului.

Mi s-a luat de "inteligenti" ca tine.

Link to comment
Share on other sites

acum voi analizati preturile si starea masinilor din poze?

 

@branevl cred ca nu stii sa scrii corect si nici cand esti luat in serios sau la misto...ai stricat un topic fara a avea motiv.

eu zic sa faci posturi pe margine....iti propun chat room.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mai bine iti vezi tu de seria 3 al tau si nu imi dai mie sfaturi, ca daca stau sa iti iau toate posturile la puricat sigur o sa iti gasesc o gramada de greseli.Eu recunosc ca am pus un i in plus unde nu trebuie.

 

Daca esti asa bun la limba romana, vezi ca si Rares_CJ trebuie sa scrie cu cratima "te-ai".

 

Suntem pe un forum despre masini, si voi repede atacati cand se mananca un "i" sau alte prostii.

 

Te-ai simtit atacat ca doar atata face un seria 3 sau pentru ce este interventia ta?

 

Analizez preturile dupa dotari si km in primul rand. Tu cand ai luat masina si ai vazut-o in poze in anunt, dupa ce ai analizat pretul, ai o formula magica ??

 

Nu suport oamenii plinii de ei, de cred ca nimeni nu mai e ca ei.

Link to comment
Share on other sites

ai tras niste concluzi de rahat....

cum am spus oamenii redusii mintal nu pot sti cand sunt luati in serios s-au l-a misto...rares do-ar tea copiat...a incercat sa faca pe analfabetul dar n-u ia iesit.

 

nu ma deranjeaza ce ai scris tu pentru ca am eu E90.masina mea nu este de vanzare.

vrei masina,dar bani ai?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sincer sa fiu,masina chiar are cam tot ce mi-am dorit.Ma refer ca nu am simtit lipsa navigatiei sau scaunelor de piele.Singurul lucru care ar fi fost de ajutor la drumuri lungi,desi eu nu am facut multe drumuri de genul, ar fi fost pilotul automat,care din cate am inteles eu,cand m-am interesat,se poate monta cu minime investitii.Are motorul de 163 de cai,limitat la 150,care se poate debloca cu o resoftare(pt cei care se uita la 13 cai putere).Am mai scazut un pic pretul,uitandu-ma la alte exempare.Recunosc,mai are mici defecte optice,cum ar fi mici lovituri de pietricele pe capota,dar in Romania sunt inevitabile.Tot ce pot sa va zic este ca masina nu are probleme ascunse,accept orice testare,inclusiv la reprezentanta,pt linistea cumparatorului.Pretul e inca un pic negociabil,dar foarte mult nu mai pot lasa,ar insemna sa o fac cadou.
Link to comment
Share on other sites

pai omu de aia tot comenta pretul el cauta masina si vrea sa scada preturile .... urat, foarte urat .

 

masina nu are dotari de 9000E ... are cumva si sistem hifi sau L7 ? vad ca are tweetere in stalpi ..

 

PS: inafara de navi si scaune sport are cam tot ce vrei .

Edited by ELNA
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca e hifi sau L7,intr-adevar,are 2 boxe mici si pe interior unde au oglinzile prinderile.In carte scrie bmw professional sound.Am uitat sa mentionez ca masina a fost fabricata in 2006,luna septembrie,vanduta in octombrie,e aproape 2007 ca si fabricatie.

 

Vehicle information

 

VIN long WBAVC31080PY64019

 

Type code VC31

 

Type 320D OL (EUR)

 

Dev. series E90 ()

 

Line 3

 

Body type LIM

 

Steering LL

 

Door count 4

 

Engine M47/T2

 

Cubical capacity 2.00

 

Power 120

 

Transmision HECK

 

Gearbox MECH

 

Colour SPARKLING GRAPHITE METALLIC (A22)

 

Upholstery STOFF FLUID/ANTHRAZIT (ALAT)

 

Prod. date 2006-09-19

 

 

Order options

No. Description

1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

 

200 DIESEL PARTICLE FILTER

 

249 MULTI-FUNCTION FOR STEERING WHEEL

 

255 SPORTS LEATHER STEERING WHEEL

 

313 EXTERIOR MIRROR PACKAGE

 

320 MODEL DESIGNATION, DELETION

 

403 GLAS ROOF, ELECTRIC

 

423 FLOOR MATS, VELOUR

 

428 WARNING TRIANGLE

 

465 THROUGH-LOAD SYSTEM

 

488 LUMBAR SUPPORT DRIVER/FRONT PASSENGER

 

493 STORAGE COMPARTMENT PACKAGE

 

494 SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER

 

502 HEADLIGHT WASHER SYSTEM

 

508 PARK DISTANCE CONTROL (PDC)

 

520 FOGLIGHTS

 

521 RAIN SENSOR

 

522 XENON LIGHT

 

534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING

 

644 PREP. FOR. MOB. PH. BLUET. INTERF.

 

663 RADIO BMW PROFESSIONAL

 

676 HIFI LOUDSPEAKER SYSTEM

 

7R9 EDITION FLEET

 

735 BASICPACKAGE

 

8SP COP CONTROL

 

801 GERMANY VERSION

 

843 ENGINE LAYOUT

 

863 EUROPE/DEALER DIRECTORY

 

879 GERMAN/OWNERS HANDBOOK/SERVICE BOOKLET

 

9BE MOTIVATIONPACKAGE

 

 

Series options

No. Description

321 EXTERIOR PARTS IN BODY COLOR

 

4AG INTERIOR STRIP TITAN. DULL

 

548 SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING

 

851 LANGUAGE VERSION GERMAN

Link to comment
Share on other sites

pai omu de aia tot comenta pretul el cauta masina si vrea sa scada preturile .... urat, foarte urat .

 

masina nu are dotari de 9000E ... are cumva si sistem hifi sau L7 ? vad ca are tweetere in stalpi ..

 

PS: inafara de navi si scaune sport are cam tot ce vrei .

 

 

Nu caut sa scad nici un pret , nu mai vorbii aiurea, ia intraba-l pe proprietar am vb ceva cu el l-am intrebat de masina ceva??Sincer nu caut seria 3 , caut seria 5.Asa ca nu va mai agitatii ca pestii pe uscat.

Sper sa o dea cu cat vrea chiar nu ma incomodeaza, pur si simplu ziceam ca preturile au coborat mult, din lipsa baniilor si din cauza samsarilor.

Si nu am zis ca asta face 9k, am zis ca e alta la vanzare cu 9k asemanatoare cu asta, invata sa citesti si nu mai presupune tu aiurea.

Asa ca vedeti-va de voi ca poate aveti alta treaba pe acasa.Deaia este forum , pot sa imi exprim parerea, dar mai sunt si altii cu mentalitate de comunisti pe aici.

Alex_wly nu ma pun eu la mintea ta, nu am cu cine...

 

Pokemon, bafta la vanzare, incearca si pe autovit poate o dai mai repede.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.