Jump to content

Vand 320D,E90


Pokemon

Recommended Posts

Cred ca e o manie aici pe forum sau nu inteleg, de ce se cere asa mult pe unele masinii desii ele fac clar mai putin

de aici a plecat totul....daca stiai sa te exprimi,probabil nu se ajungea aici.

forumul are si regulament,unde scrie ca trebuie sa te exprimi cat mai corect...orice om stie sa apese taste...important este sa stii cum :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Tu chiar nu observi ca nu ai ce face?Am pus un i in plus si am mancat o virgula , ce asa mare greseala era.Cand scrii repede pe calculator se pot intampla.

Tu crezi ca eu stau ca tine, sa iti corectez tie fiecare virgula si punct, daca as face asta cred ca te-as face de ras, esti chiar penibil.

Forumul asta se duce pe rapa din ce in ce mai mult, numai oameni de ataca si nu au nimic bun de zis ...

Link to comment
Share on other sites

Ar trebui sa ma supar ca mi s-a sters linkul catre anuntul de pe autovit,cand la altii li s-a permis sa il aiba in postari?Sunt doar curios din fire,nu va impacientati...rog un moderator sa isi dea cu parerea... Edited by Pokemon
Link to comment
Share on other sites

@mirceagsm- "Pai ce ma" daca te uitai mai bine am pus poze cateva posturi mai jos,si e treaba mea pe ce imi cheltui eu banii.

@KIP- regulamentul l-am citit,chiar de mai multe ori dar nu am vazut nicaieri specificat ca nu ai voie sa pui link catre un anunt valabil care are legatura cu postul in cauza.

Edited by Pokemon
Link to comment
Share on other sites

Tu esti un bagator de seama(ce lucru inteligent ai putut spune si tu) , eu urmaresc topicul cu vanzari ca ma intereseaza sa cumpar o masina, doar daca gasesc ceva sa imi placa.

 

@branevl - saracio, du-te ma si ia-ti tu 320d E90 cu 9000 E, dar vezi sa gasesti pana-n 131 000 km si aproape full macar :)

Link to comment
Share on other sites

Gata cu scandalul pe postul meu,va rog frumos,mai ales ca nu are nici un sens sa va certati.Masina o vand eu la ce pret vreau.Cui nu ii convine poate sa caute mai departe pe autovit,am vazut a aparut un exemplat frumos de E90,60 000km din 2008 la frumosul pret de 6700 euro,va doresc spor la shopping.

Al meu sub pretul de 10 500 euro nu va scadea.Chiar daca eu consider ca merita mai mult,fiind masina mea si stiu ca nu e manarita de nici o culoare,tin la pretul acesta.

Link to comment
Share on other sites

Chiar are km reali,asta era principalul aspect pt care am luat-o direct din Germania,de asta a si costat cat a costat...Pt cei interesati pot lasa VIN-ul masinii,se poate verifica la reprezentanta,atat in DE cat si in RO.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.