Jump to content

Caru' meu


adi v

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Pot sa iti spun ca ai o masina senzatie, cu modificari de bun gust. Bravo, sa o tii tot asa!

Acum, ca sa te sfatuiesc legat de intrebarea ta, eu recomand Logic 7. Eu am un LCI cu interior M Sport si Logic 7.

 

Sincer, daca nu esti foarte agresiv pe viraje si simti ca te arunca din scaunele OEM, eu as merge pe sunet. E incredibil ce stie Logic 7 :D

Link to comment
Share on other sites

Pot sa iti spun ca ai o masina senzatie, cu modificari de bun gust. Bravo, sa o tii tot asa!

Acum, ca sa te sfatuiesc legat de intrebarea ta, eu recomand Logic 7. Eu am un LCI cu interior M Sport si Logic 7.

 

Sincer, daca nu esti foarte agresiv pe viraje si simti ca te arunca din scaunele OEM, eu as merge pe sunet. E incredibil ce stie Logic 7 :D

 

Merci Calin,

Oricum le pun pe amandouahappy.png(o optiune acum si una la iarna) Dilema era "pe care prima"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Felicitari pt achizitie :frantics:

 

Sunt convins ca abia astepti sa il vezi montat. Auditie placuta :thumbsup:

 

MerciMiercuri in cel mai rau caz il montez.

p.s eu am dat -1 din greseala(sunt pe tableta)

Edited by adi v
Link to comment
Share on other sites

discurile erau duse

 

 

Ciudat la km care zici ca-i are masina, eu am 160000 si discurile sunt originale, scrie data pe ele, tot automata :rolleyes:

 

Nu zic ca nu ai ceva uzura alea de pe fata, dar cele de pe spate sunt ca noi, foarte foarte putin "umar" au

 

Misto masina sa te bucuri de ia :thumbsup:

Edited by smiley32
Link to comment
Share on other sites

Ciudat la km care zici ca-i are masina, eu am 160000 si discurile sunt originale, scrie data pe ele, tot automata :rolleyes:

 

Nu zic ca nu ai ceva uzura alea de pe fata, dar cele de pe spate sunt ca noi, foarte foarte putin "umar" au

 

Misto masina sa te bucuri de ia :thumbsup:

 

Merci.Masina are km aia.Pe spate discurile nu erau duse ca pe fata dar am preferat eu sa le schimb fiindca am avut o oferta foarte buna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ieftin si bun nu prea mai gasesti in ziua de azi wink.png.

 

Aici ai dreptate, ieftin si bun nu prea gasesti :thumbsup:

 

Cum ti se pare sistemul ? Ceva Plusuri/minusuri? Sau nu ai avut timp sa ii faci "rodajul" ?

 

Conteaza foarte mult sa reglezi egalizatorul, schimba sunetul foarte mult.

 

Uite aici niste setari recomandate:

 

http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=161120

Link to comment
Share on other sites

Aici ai dreptate, ieftin si bun nu prea gasesti :thumbsup:

 

Cum ti se pare sistemul ? Ceva Plusuri/minusuri? Sau nu ai avut timp sa ii faci "rodajul" ?

 

Conteaza foarte mult sa reglezi egalizatorul, schimba sunetul foarte mult.

 

Uite aici niste setari recomandate:

 

http://www.e90post.c...ad.php?t=161120

 

Mult peste sistemul standard pe care-l aveam inainte.Multumesc pentru link ,il stiam demultthumbsup.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.