Jump to content

VAND E46 330I M-PACKET


AR-79-DOC

Recommended Posts

Navigatie, incalzire in scaune, climatronic, dsc, bixenon, spalator faruri, m-techik2, toba sport, statie+tub bass, scaune sport alcantara,bancheta rabatabila, folie omologata pe spate,presuri originale cauciuc+ presuri originale textil, volan nou,nu imbracat, toate consumabilele schimbate( ulei, filtre, placute frana, lichid frana, rulment cardan)nu bate absolut nimic pe ea, foarte intretinuta

post-8460-0-11877800-1342088506_thumb.jpg

post-8460-0-49775300-1342088517_thumb.jpg

post-8460-0-12482600-1342088549_thumb.jpg

post-8460-0-50379200-1342088565_thumb.jpg

post-8460-0-10367800-1342088580_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

suspensia e schimbata? cutia e in 6 trepte? ce harti ai la navigatie?

Suspensia e m-technik, cutia e in 5 trepte, dupa 2003 s-au pus 6 pe 330i

 

daca e ok masina si nu ai dat-o inca si nu o sa dai intr-o luna ti-o iau eu.

Ok, vorbim, eu nu ma grabesc, masina e in garaj cu prelata pe ea. Eu umblu cu e34-le.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Si daca ai pile?

 

pai daca ai pile le folosesti , mai pilesti un cilindru clar

 

sunt totusi 6 cil vs 4 cu sau fara serie...oricine care are idee despre bmw se prinde . :rolleyes:

 

daca nu te opreste vreun control rar nu prea are cine sa te prinda si sa-ti dea o amenda ...nu stiu daca penala . In rest itp sa fim noi sanatosi ca tot cu ceva sute se trece .

Link to comment
Share on other sites

poate se trezeste Luni cu un control de la RAR de la Bucuresti...:) chiar nu inteleg de ce in situatia lui face publica o infractiune, probabil comisa de el sau in care e cel putin complice...dooh :wacko: ...doar de dragul de-a atrage un client care nu poate plati 20mil/an dar cu siguranta poate baga benzina suficienta sa tina 3.0i pe drum :no: , mai bine pe BG, cel putin e legal si nu stai cu stres :mellow:
Link to comment
Share on other sites

Ai vopsit-o?

In prima poza are emblema cu "330i" in al-2-lea set de poze nu mai apare emblema.

Am dat-o jos si am polishat masina. Am revopsit aripile din spate pt ca una era putin infundata de la un pumn, iar cealalta era zgariata cu o cheie.

 

Nu are rost sa mai discutam pe tema motorului, schimbul l-am facut foarte simplu fara nici un fel de pila: Am facut intai o cerere cu 30lei la caseria registrului in care am mentionat ca vreau sa montez n46b20a. Dupa o saptamina am primit raspuns afirmativ, am imprumutat un motor pe care l-am montat pe masina. Dupa aceea am pus motorul meu inapoi. Simplu

Fapta nu are nici o legatura cu penalul, in cel mai rau caz mi se poate retine certificatul de inmatriculare. Iar daca gasesc un client serios fie ramane asa fie trecem 3000-ul inapoi in civ pe cheltuiala mea.

 

Am dat-o jos si am polishat masina. Am revopsit aripile din spate pt ca una era putin infundata de la un pumn, iar cealalta era zgariata cu o cheie.

 

Nu are rost sa mai discutam pe tema motorului, schimbul l-am facut foarte simplu fara nici un fel de pila: Am facut intai o cerere cu 30lei la caseria registrului in care am mentionat ca vreau sa montez n46b20a. Dupa o saptamina am primit raspuns afirmativ, am imprumutat un motor pe care l-am montat pe masina.Am platit la caserie 750ron, pentru ''schimb motor artizanal'' si s-a operat modificarea in civ . Dupa aceea am pus motorul meu inapoi. Simplu

Fapta nu are nici o legatura cu penalul, in cel mai rau caz mi se poate retine certificatul de inmatriculare.

Chiar credeti ca la un control de rutina, fiind si ''fara serie'' trecut, va stii cineva ochiometric cum arata n46b20a sau m54b30 ?Iar daca gasesc un client serios fie ramane asa fie trecem 3000-ul inapoi in civ pe cheltuiala mea.

Edited by AR-79-DOC
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.