Jump to content

M3 la 800 de cai


uzzixxl

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

stiu ca avea 800 de cai pt ca avea hartie de la singurul dyno din Bucuresti...

172711[/snapback]

:) :) :D :D M-ai facut sa rad!

 

Sunt mai multe Dyno in Bucuresti, pentru inceput....

Stii detalii despre el? Asta e mai tare ca Subaru lui Sebastian..... :blink: :)

Link to comment
Share on other sites

si as adauga si singurul... :bash:

172721[/snapback]

:blink: :) :) :) :D :D :D

ai vazut vreodata in viata ta o masina de 800 de cp, ai condus vreodata asa ceva? macar ai vazut pe cineva conducand asa ceva :bash:

ala e un 325 probabil de 170 cp care, probabil are grupul blocat, daca it fac la fel cu un 320d nu o sa mai spui si sustii ceea ce tocmai ai spus...........

sau daca vrei iti aduc si eu vreo 50 de hartii de la dino test

era sa uit.... intra pe www.4tuning.ro si o sa vezi ce inseamna drift si cerculete si altele asemenea

Link to comment
Share on other sites

:blink:  :)  :)  :)  :D  :D  :D

ai vazut vreodata in viata ta o masina de 800 de cp, ai condus vreodata asa ceva? macar ai vazut pe cineva conducand asa ceva :bash:

ala e un 325 probabil de 170 cp care, probabil are grupul blocat, daca it fac la fel cu un 320d nu o sa mai spui si sustii ceea ce tocmai ai spus...........

sau daca vrei iti aduc si eu vreo 50 de hartii de la dino test

era sa uit.... intra pe www.4tuning.ro si o sa vezi ce inseamna drift si cerculete si altele asemenea

172749[/snapback]

m-ai citat pe mine, dar nu cred ca la mine te referi...nu? :bash:

Link to comment
Share on other sites

:)  :)  :D  :D M-ai facut sa rad!

 

Sunt mai multe Dyno in Bucuresti, pentru inceput....

Stii detalii despre el? Asta e mai tare ca Subaru lui Sebastian..... :blink:  :)

172716[/snapback]

 

 

Baiatu' asta e tare.... Are 3 posturi si vrea sa ne sparga cu filmuletzul asta.... Si da si explicatiii.... " are hartie de la Dyno " deci dupa logica lui inseamna ca are 800 de cai blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest alexb32

Nu mai vb daca nu stiti !!! Filmu acela este destul de vechi , atuncia masina avea un motor de 3.5L m30 ..deci era un 335i cu blocant.

Acuma masina are un motor de m5 e34 de 3.6 L si 316 CP+Nos( care nu stiu la cat cati cai l-au dus ).

Dar cel mai bine ne zice chiar proprietaru....

Link to comment
Share on other sites

era 335i, acum e ceva mult mai spectaculos care se apropie de ce spuneti voi aici. are motor de M5 E34 + NOS si este chiar masina lui mariustxa, prezent aici pe forum - cu dezmembrari pe bazar.

nu stiu daca atunci tot la el era TXA-ul dar oricum masina aia facut mult show la viata ei.

Link to comment
Share on other sites

Prietene tu nu ai vazut drifturi in viata ta de spui ca asta e cel mai tare drift cu m 3!!!!! Trompeta aia de ursuletz nu e nici pe departe de 800 de cai!!!! Parea mea si numai a mea!!!

172980[/snapback]

"Trompeta aia de ursulet" e cel mai puternic urs din tara...atuncea intr-adevar nu era, insa acum nu prea are rival la curse la clasa lui....ma rog partea cu 800 de cai si drift e S.F :blink:

Link to comment
Share on other sites

e txa`u pe vremea cand era la robert , 335i .... este legenda masina pt ce a facut la vremea ei ... cand erau ilegalele adevarate, era motoru stock nici pe departe 800 hp, acum este la marius legenda si are m5 + nos ... atat.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.