Jump to content

M3 la 800 de cai


uzzixxl

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mie imi place ce a fost la Constanta in 2005, cel ptin ceea ce a facut HAI shi CRY, mi se par printre cele mai frumoase cerculete vazute de mine pana acum http://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=251 , mie unu imi place in mod deosebit cea facut HAI, cred k am vazut filmuletul de peste 30 ori (pana sa am BMW) shi imi imaginam seara ore in sir cum o sa-mi fac shi eu BMW cand o sa imi cumpar shi cum o sa ma invart cu el.

La faza cu cea spus initiatorul acestui topic, parerea mea k poate baiatul este fff entuziasmat de ceea ce a vazut acolo iar vecinul de la "6" i-a dat acele "date" ale masinii iar baiatul a venit sa imparteseasca cu noi filmuletul care lui i sa parut ff tare, tot respectul pt ceea ce a facut, il mai asteptam cu filmulete (sper k nu am vb in plus) dar sa ne intrebe pe shi pe noi dak shtim date despre masina (in caz k este de la noi). In rest numai bine shi multa bafta. :blink:

Link to comment
Share on other sites

:blink:  :)  :)  :)  :D  :D  :D

ai vazut vreodata in viata ta o masina de 800 de cp, ai condus vreodata asa ceva? macar ai vazut pe cineva conducand asa ceva :bash:

ala e un 325 probabil de 170 cp care, probabil are grupul blocat, daca it fac la fel cu un 320d nu o sa mai spui si sustii ceea ce tocmai ai spus...........

sau daca vrei iti aduc si eu vreo 50 de hartii de la dino test

era sa uit.... intra pe www.4tuning.ro si o sa vezi ce inseamna drift si cerculete si altele asemenea

172749[/snapback]

io am fost cu un slr, cati cai are ala, cred ca are peste 600,dar nu facea cerculete ca ala de 800 cai :bash:

Link to comment
Share on other sites

Guest brandex
bine ca nu l-ai dus la 700 km/h  :blink:  :) daca mai aveai loc il duceai la 1000 km/h nu?

174458[/snapback]

 

 

Daca esti de "undeva" mai bine te abtii. AM destui martori care pot sa confirme asta.

Edited by brandex
Link to comment
Share on other sites

nu frate, cu un slr mercedes

174598[/snapback]

Exista asa ceva in Romania? SLR Mercedes Mclaren spui? Cam rarute masinile astea!!! Eu personal nu am vazut niciodata vreunul live!

 

Iar cu ursul la 250 km/h nu neg dar e putin cam fortat! Sigur nu dadea erori de citire vitezometrul? Masina nu mi se pare pre echilibrata pt. o astfel de viteza, nu vibra, nu tremura ciudat la viteza asta?

Link to comment
Share on other sites

Guest brandex
Exista asa ceva in Romania? SLR Mercedes Mclaren spui? Cam rarute masinile astea!!! Eu personal nu am vazut niciodata vreunul live!

 

Iar cu ursul la 250 km/h nu neg dar e putin cam fortat! Sigur nu dadea erori de citire vitezometrul? Masina nu mi se pare pre echilibrata pt. o astfel de viteza, nu vibra, nu tremura ciudat la viteza asta?

174607[/snapback]

 

Daca te uiti putin la semnatura mea o sa intelegi, motorul era alezat la 2.8, evacuare rapida, cip, filtre, etc, nu vibra, nu facea nimic, mergea foarte bine, imi pare rau ca nu mai gasesc poza cu bordul. Vitezometrul mergea foarte bine, eram la vreo 5800-5900 de ture si alimentarea o taia pe la 7.300

Edited by brandex
Link to comment
Share on other sites

Daca te uiti putin la semnatura mea o sa intelegi, motorul era alezat la 2.8, evacuare rapida, cip, filtre, etc, nu vibra, nu facea nimic, mergea foarte bine, imi pare rau ca nu mai gasesc poza cu bordul. Vitezometrul mergea foarte bine, eram la vreo 5800-5900 de ture si alimentarea o taia pe la 7.300

 

Auzi daca la 5.800-5.900 de ture aveai 250 Km/h, stii cat trebuia sa ai la 7.300 = 309 Km/h, teoretic. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Daca te uiti putin la semnatura mea o sa intelegi, motorul era alezat la 2.8, evacuare rapida, cip, filtre, etc, nu vibra, nu facea nimic, mergea foarte bine, imi pare rau ca nu mai gasesc poza cu bordul. Vitezometrul mergea foarte bine, eram la vreo 5800-5900 de ture si alimentarea o taia pe la 7.300

174612[/snapback]

Se poate , nu te contrazic, dar mi se pare putin mare viteza...Iar la doar 220 Cp sau chiar 240 Cp, masina trebuie sa fie or foarte usoara ori foarte aerodinamica sa atinga viteza aia. Eu de la 250 km.h la 270 km/h stiu ca trageam de ea la greu, ziceai ca mergi in apa..

 

Dar sunt posturi de ajuns pe acest subiect, back ontopic now, PLS!

Link to comment
Share on other sites

Exista asa ceva in Romania? SLR Mercedes Mclaren spui? Cam rarute masinile astea!!! Eu personal nu am vazut niciodata vreunul live!

 

Iar cu ursul la 250 km/h nu neg dar e putin cam fortat! Sigur nu dadea erori de citire vitezometrul? Masina nu mi se pare pre echilibrata pt. o astfel de viteza, nu vibra, nu tremura ciudat la viteza asta?

174607[/snapback]

 

Am vazut una neagra acum vreo 1 luna jumate , dar nu era inmatriculata !

 

Din cate stiu eu , nu e nici un SLR inmatriculat la noi in ro !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.