Jump to content

BMW Navigation Europe Premium 2013


Recommended Posts

aaaaa :popcorn: adica astia fara 3d consuma mai mult :)))))

 

Ideea e in felu urmator ,prefer sa dau bani la rep,decat unuia care scoate el coduri,de ce ? simplu daca e free sa fie pentru toata lumea sa ne facem treaba ,daca nu ,sa creasca contu la bmw sa scoata masini mai bune mai fiabile e in folosul nostru.

Link to comment
Share on other sites

aaaaa :popcorn: adica astia fara 3d consuma mai mult :)))))

 

Ideea e in felu urmator ,prefer sa dau bani la rep,decat unuia care scoate el coduri,de ce ? simplu daca e free sa fie pentru toata lumea sa ne facem treaba ,daca nu ,sa creasca contu la bmw sa scoata masini mai bune mai fiabile e in folosul nostru.

cand am zis ca ,consumi mai multa motorina ma refeream strict la traseu ca e mai lung

si daca tot vrei sa fie gratis de ce nu iti generezi singur codul??

sau cel mai bine plateste la bmw 900 ron (ca na de ce sa dau 200ron pe cat timp pot da 900 ron :LMAO: )

 

Ce rost are sa dau 50e aiurea cand ai pe telefon Google maps?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

asa ma gandeam si eu

de ce imi mai cumpar masina daca am deja bicicleta

Link to comment
Share on other sites

IonuĂâş, fara suparare, mesajul nu iti era adresat. Era o ironic la afirmatia colegului cu x1. Eu merg pe premisa ca daca beneficiez de o dotare in plus pe masina, de ce sa nu o folosesc? De ce sa nu am harta la zi? Ca el vrea sa plĂŁteascĂŁ 900 sau 200 ron e treaba lui.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

IonuČ›, fara suparare, mesajul nu iti era adresat. Era o ironic la afirmatia colegului cu x1. Eu merg pe premisa ca daca beneficiez de o dotare in plus pe masina, de ce sa nu o folosesc? De ce sa nu am harta la zi? Ca el vrea sa plătească 900 sau 200 ron e treaba lui.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

aici nu e vorba de suparare si mi_am dat seama ca nu imi era adresat dar tinand cont ca vrea ceva gratis si nu poate sa primeasca ,mai bine plateste de 4 ori mai mult ???

care e ideea ???

tocmai ce am zis mai sus faci un update economisesti timp si bani(poate nu multi bani ,dar timp sigur)

Edited by ionut1985
Link to comment
Share on other sites

uite ca nu dau :hyper: 50e sunt bani,imi scot nevasta la un restaurant

Eu zic sa te mai gandesti! Ce rost are s-o scoti la restaurant, cand si un McDonald's ar rezolva aceeasi problema? mai putin elegant, dar tot tine de foame, nu? La fel si cu navigatiile :)

Ce rost are sa dau 50e aiurea cand ai pe telefon Google maps?

Si stai cu CIC in bord, dar navighezi de pe telefon, cu Gugal maps? Tare! In roaming ce te faci?

Edited by LYM
Link to comment
Share on other sites

Ideea e ca fiecare face ce vrea cu banii sĂŁi indiferent de ceea ce cred ceilalĂâşi. Eu unul nu as da bani pe o masina cu navigatie daca nu intenĂâşionez sa o folosesc, asa ca mai bine fac economie. Eu personal nu sunt de acord cu el, dar nu este problema mea.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

L.E. Mesajul era pt Ionut

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ideea e ca fiecare face ce vrea cu banii sĂŁi indiferent de ceea ce cred ceilalĂâşi. Eu unul nu as da bani pe o masina cu navigatie daca nu intenĂâşionez sa o folosesc, asa ca mai bine fac economie. Eu personal nu sunt de acord cu el, dar nu este problema mea.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

L.E. Mesajul era pt Ionut

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

pai sunt de acord cu tine

cel mai tare ma roade ca vrea ceva gratis si pe urma se umfla ca plateste de 4 ori mai mult

mai bine intreba daca se poate si daca nu ii convenea tacea si incheia discutia

elegant fara tam tam

gresesc cu ceva??

Link to comment
Share on other sites

Nu e vorba de gratis sau cu bani dar nu vad de ce as plati ceva cuiva care nu are nici o treaba cu bmw ,daca uni dintre voi o fac e fix treaba voastra

pai e aceeasi treba de ce sa platesi extra???

dai 200ron pe fcs si cu restul 700ron duci sotia la restaurant (chiar de doua ori) si impaci si capra si varza :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

In poza aia, navigatia este CIC. Acum m-am uitat dupa data fabricatiei si ai CIC.

 

Ciudat e ca dupa VIN-ul tau apare optiunea de navi professional cu acelasi cod (S609A) ca si al meu (tot S609A)iar eu sigur am CCC :wacko:

 

P.S. CCC professional este tot navi mare.

 

 

609 este codul de optiune pentru navi pro indiferent de ccc sau cic

6VA este codul specific penntru CIC

Edited by neo_andersson
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Am pus si eu update-ul acum 2 zile.

 

Apar cateva strazi (si autostrazi) noi dar si cateva strazi care nu exista in realitate (care in versiunea anterioara 2013-1 erau corecte).

 

Stiti voi bancul acela: Construim autostrazi mai repede decat pot ei cartografia ;))

Link to comment
Share on other sites

Eu am verificat special autostrazile si nu apare nimic in plus. Cu atat mai mult ceva gresit sau in plan viitor. Totul este ok.

 

Este Buc - Pitesti

Este Buc - Cernavoda + Centura Constanta

Si mai este o particica mica in west

Edited by Daniel24
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.