Jump to content

Schimb bara m bmw e36


timtara

Recommended Posts

Schimb bara M bmw e36 cu bara oem complecta dupa 95 pe culoarea gri sau cat mai apropiat cu masina si diferenta.

Bara am cumparato dar nu am apucat sa o vopsesc. Se vinde fara lip (mi-a fost furat)

Deci se vinde bara, bandouri, tunele aer speciale pt bara de M, suporti proectoare si proectoare toate in stare perfecta.

Doar in Bucuresti.

0726697332

post-34673-0-74807100-1357146787_thumb.jpg

post-34673-0-41207600-1357146802_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Te inteleg, dar pretul cerut de tine e mare, verifica si u pe 4tuning sa vezi ca o bara m e36 completa gasesti la 4 mil, noua.

Bafta la vanzare.

mai adauga niste lei pentru proiectoare, tuneluri de aer de m3 si esti tot pe acolo nu?

 

Tactica faina ai.

La banii aia era ok bara.'

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ba luati-va noua de ce stati atarnache la bara omului,nu va convine nu cumparati,e simplu,voi vreti bari de m pe 200 lei sau chiar moca daca se poate

 

ba luati-va noua de ce stati atarnache la bara omului,nu va convine nu cumparati,e simplu,voi vreti bari de m pe 200 lei sau chiar moca daca se poate

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.