Jump to content

VAND Bmw e90 320dA 08/2005


Cristian.O

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

10500+1600 taxa=12100. Asta e singurul motiv.

pentru ca fomistii care vor benve ieftin sa vada lumea ce tari sunt ei cauta cazane obosite.

masina asta este intretinuta si s-au bagat bani in ea.ca nu poate concura la pret cu cazanele care vi le permiteti voi este altceva.

  • Like 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

pentru ca fomistii care vor benve ieftin sa vada lumea ce tari sunt ei cauta cazane obosite.

masina asta este intretinuta si s-au bagat bani in ea.ca nu poate concura la pret cu cazanele care vi le permiteti voi este altceva.

 

Multumesc pentru caracterizare. Si iti mai multumesc ca nu ai dat cu caps lock-ul in mine. Ai putea sa citesti ce am scris in pagina precedenta inainte sa sari cu gura degeaba.

Nu am scris nicaieri ca masina nu merita sau ca nu e intretinuta, ci ca la piata actuala pretul e singurul motiv pentru care nu se vinde. Si ar mai fi faptul ca in anuntul de pe autovit scrie ca timbrul de mediu e 800 de euro.

Link to comment
Share on other sites

nu imi retrag cuvitele si nu stiu ce legatura are caps lock cu asta....de ce primul motiv pentru care eliminati masina este pretul si nu cautati un adevarat defect...daca exista.

 

Nu are nici un rost sa ne atacam degeaba. Amandoi spunem acelasi lucru, dar in moduri diferite. Personal, eu nu as elimina masina din cauza pretului. Dar 90% dintre cumparatori asta fac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nu cred ca taxa este 1600 euro.Pretul este sensibil negociabil,insa nu o voi da la pretul uneia samsarite de pe autovit.In rest,cine e interesat de masina,vine,o vede,o testeaza si retesteaza si ce vrea.

 

Multumesc :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.