Jump to content

VAND Bmw e90 320dA 08/2005


Cristian.O

Recommended Posts

Probabil se referea ca automata trage in sus emisiile,si in consecinta taxa:)

 

plus consum de benzinar...dar nu la asta ma refeream, vroiam sa spun ca romanii se cam feresc de cutii automate, ca s foarte costisitoare reparatiile la ele si au impresia ca nu s fiabile!

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

plus consum de benzinar...dar nu la asta ma refeream, vroiam sa spun ca romanii se cam feresc de cutii automate, ca s foarte costisitoare reparatiile la ele si au impresia ca nu s fiabile!

 

1 l in plus la 100 km nu a omorat pe nimeni , confortul la automate e priceless :) Sunt multi care nu au condus si nu prea stiu ce inseamna . Si ca la orice alt aspect al masinii trebuie sa cauti una care a avut macar un schimb ulei .MAi tine si de varsta cumparatorului cred .

Edited by Myx
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Masina a fost verificata de Kenbobo si de catre Rcc....sa va spuna baietii ce ati pierdut mai bine :)))) ca sa nu o auziti din gura mea ca na....eu sunt noul propietar ar suna a lauda! Edited by ckh
  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

E la fel ca cea pe care am cumparat-o. Am dat 7500 euro pe ea + taxa de 827 euro (atat e taxa de mediu sau cum se numeste).

 

Felicitari cumparatorului, a luat o masina foarte buna, pacat de vanzator @Cristian.O ca a stat 2 ani pana a vandut-o si a dat-o tot la un pret pe care nu l-a vrut.

 

 

 

@Cristian.O a fost mai bine sa astepti atata timp si sa o dai cu acceeasi bani care ti i-am oferit acum 3 luni?

  • Like 1
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

cum adica e cutia o problema !! Eu nu as cumpara o masina manuala pt mine cutia manuala e o problema .

Eu unul am si automata si manuala iar aut e prima pana acum. Insa as mai cumpara manuala, nu mi se pare ceva asa incredibil aut. Eu am luat-o mai mult de curiozitate dar sincer aut cam e masina de femeie. De barbat manuala clar.

  • Downvote 12
Link to comment
Share on other sites

E la fel ca cea pe care am cumparat-o. Am dat 7500 euro pe ea + taxa de 827 euro (atat e taxa de mediu sau cum se numeste).

 

Felicitari cumparatorului, a luat o masina foarte buna, pacat de vanzator @Cristian.O ca a stat 2 ani pana a vandut-o si a dat-o tot la un pret pe care nu l-a vrut.

 

 

@Cristian.O a fost mai bine sa astepti atata timp si sa o dai cu acceeasi bani care ti i-am oferit acum 3 luni?

 

Eu nu vad nici un "pacat de vanzator" sau rostul ultimei tale fraze. Se simte doar ca esti ofticat ca ai pierdut-o. Si pe mine ma dispera oamenii care negociaza pe tot felul de texte cand le zici clar ca mai jos de XXXX nu lasi. Am patit-o atat cu masini cat si cu diverse produse pe OLX.

 

Punctul meu de vedere: el in ultimele 3 luni s-a mai folosit de masina, deci nu a pierdut nimic, ba chiar a castigat, asta daca nu a bagat altceva decat motorina in ultimele 3 luni.

Fiecare isi vinde masina cui vrea, cand vrea si cum vrea.

Edited by Gizmo.
  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.