Jump to content

VAND Bmw e90 320dA 08/2005


Cristian.O

Recommended Posts

nu cred ca taxa este 1600 euro.Pretul este sensibil negociabil,insa nu o voi da la pretul uneia samsarite de pe autovit.In rest,cine e interesat de masina,vine,o vede,o testeaza si retesteaza si ce vrea.

 

Multumesc :)

 

 

Din pacate e chiar putin mai mult. Si mai e si cursul ala pus in bataie de joc, 4.52 lei/euro .

Oricum, masina e una din cele mai frumoase E90 de pe forum. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Asa mare secret? Zi le ...:)

 

O tara mai supusa si indobitocita ca romania nu cred ca mai este in europa, doar in africa dar si acolo scot maimutele armele cand le ajunge la os.

piata asta clar are o problema; criza criza pe draq, dar nah....

nu se mai fura atat probabil, ca altceva sigur nu mai e; ca sa fim seriosi, in afara de vreo 2 ani cand a fost crestere sustinuta economica(prin constructii cu bani din afara si creditare), Romania nu a fost pe plus nu stiu cat, iar anu asta e pe plus, deci...in fine;

pretul pentru masina ta e unul foarte bun; poate nu e cazul sa o vinzi pe forum, gandeste-te ca aici majoritatea isi cumpara uleiul si filtrele si il schimba ei sau la un prieten:)))))))))

pai de ce s-au mai inventat service-uri "autorizate"? cum sa creasca economia, daca banii nu circula

chestia asta este ca si automedicatia din Romania, lasa ca stiu eu mai bine ca doctotu ce sa iau si imi va trece...pfffff

bafta la vanzare, daca cineva nu o cumpara la banii astia clar e nebun

Edited by tutorial
Link to comment
Share on other sites

Spune-mi te rog frumos unde ai rezolvat evacuarea cĂŁ si eu sunt din Tg. Mures si vreau sa umblu la evacuarea de la masina mea. P. S. Acolo pe str. Negoiului nu aveau nimic. Multumesc frumos.

 

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta

 

Cand pot sa vad si eu masina. Pentru baiatul meu vreau sa cumpar o masina ca asta. Super masina

 

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.