Jump to content

Entering: Helen. e34


Bgy666

Recommended Posts

Sly,eu nu ti-am facut program sau te simti tu asa,de la sine?despre ce tarla vorbesti,in plus eu nu te-am jignit cu nimic,probabil esti ceva senior si nu stiu eu?

daca ma gandesc bine aici e clan bmw,sa nu-l scapam din vizor pe d-mnul Similea!astept interventia sa pe care-l intampin ca de obicei cu flori,ba..sunte-ti penibili!

Ce clan bai baiatule esti pe etnobotanice? Daca mie spre exemplu mi-ar placea sa am un Mercedes CL 500 sau un 911 sau un Aston asta inseamna ca trebuie sa nu mai intru pe forumul BMW pentru ca mi-as dori sa imi pun curu intr-un aston si nu intr-un E46.

Edited by Cosm1n
Link to comment
Share on other sites

Lasa ma "a vrea" , e de ajuns "a fi" ca la asta a gresit, stai ca scrie de nu stiu cand, ne arde pe toti.

Si tu bughy parca esti nebun, de la masini mari ajungi la masini din ce in ce mai mici, de la E32 la E34 apoi la E30, dupa E30 ce va fi? Un Tico...

Edited by Cosm1n
Link to comment
Share on other sites

eu n-am nici o problema ca vad si alte marci pe strada,problema mea e ca se vorbeste de italiene,si de faptul ca nu bmw a inventat roata!pe langa asta n-am intrat in vorba decat cu bughi si ma trezesc luat pe sus de veterani si de catre sustinatori!

sly,ce treaba ai tu daca e vorba de e36,de putoi,sau de ce posesor vrei tu...conteaza?

Link to comment
Share on other sites

Lasa ma "a vrea" , e de ajuns "a fi" ca la asta a gresit, stai ca scrie de nu stiu cand, ne arde pe toti.

Si tu bughy parca esti nebun, de la masini mari ajungi din la masini din ce in ce mai mici, de la E32 la E34 apoi la E30, dupa E30 ce va fi? Un Tico...

 

Inca am e32-u :flowers:

Link to comment
Share on other sites

clanu bmw club,voi cititi voi va distrati,chiar daca ar fi cineva curios de a scrie corect voi gasiti ceva din analiza frazei,asta e penibil la voi,intotdeauna gasiti ceva!...in cazul in care nu e pe placul vostru!

analizati si voi ce a-ti scris mai sus!bughy e pe dinafara cu ce discutam noi!

Link to comment
Share on other sites

da.si lamborghini alta porcarie italieneasca.bai cand va aud

 

da bmw rulz.in special e34

 

A fost o exprimare mai aiurea, nu ma zgarie pe ochii alte masini, din pct meu de vedere Alfa Romeo/Fiat sunt la coada clasamentului in domeniul auto, hai sa nu bagam Lamborghini, Ferrari in aceeasi oala (BAI). Nu mai vorbi asa de sus si ironic, nu e cazul

Link to comment
Share on other sites

deci....Dumnezeule, nu cred ca am vazut vreodata vreun BMW mai urat ca acesta.....si mai e si de vanzare....

Serios acum, efectiv insulti pe cei ce cauta sa cumpere o masina...

 

O sa te faci tu mare si o sa vezi destul muuult mai rele.

Link to comment
Share on other sites

Oricum nu va e jena ma stricati topicul omului cu masini italiene, sa va fie rusine, rusine, distrageti atentia oamenilor binevoitori care urmaresc cu interes o legenda pe roti si cu praguri prinse "tapan" de masina.

 

Off topic. In continuare tot pamflet: Numai noi cei cu masini nemtesti avem dreptul sa vorbim pe acilea, restu sa invete, chiar daca la nemtoaice le mai curge bale de rugina de peste tot si tremura din toate articulatiile dar e masina made in germany.

 

Nu-s Italienii nemti la facut masini dar de aici la ai arunca la cos mai e mult. Fac masini tari chiar exceptand Lamborghini si Ferrari. Alfa si Lancia sunt maisini de top (se bat de la egal cu alte marci) si care au mai mult farmec in ele decat anostele masini germane in multe din cazuri. Nu fac acum referire strict la BMW dar e clar ca ALancia, Fiat sunt marci care au alti competitori.

 

In fine mandri posesori de BMW sa nu plecati capul, vorba cee nu e arma ca AG-ul nici masina ca BMW-ul.

Edited by ionatan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1300e zici?

Accept. Imi dai 1300e sa iti iau masina, bani din care o sa scad benzina pana la fier vechi.

 

LE: Nu te supara, dar asta e un cazan. Pragurile arata ca dracu, de modul de prindere nu mai zic. Interiorul "cah"...si ai mai tinut si forumul in suspans de parca ce old-timer ai avea si ce frumos o sa il reconditionezi, numai bun de admirat.

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.