Jump to content

Sfaturi BMW e60 530d, 535d sau 530i


Unknovvn

Recommended Posts

Salut, Sunt nou pe acest forum si in 2 - 3 saptamani vreau sa-mi cumpar un e60 2004 - 2006 (ca mai nou nu-mi permit :D ) 530d, 535d sau 530i pana in 12000 Euro

As prefera sa gasesc unul aici in Romania si sa nu mai merg pana in Germania.

Rog posesorii sau cunoscatorii sa-mi spuna parerea lor despre aceste modele, ma refer la fiabilitate, performante, nu ma intereseaza consumul, impozitul...

Eventual care ar fi principalele lucruri pe care ar trebuii sa le verific in momentul achizitionarii.

Orice sfat este binevenit :)

Dupa ce-l cumpar o sa pun si niste poze cu masina :twoup:

Edited by Unknovvn
Link to comment
Share on other sites

Cauta 530i varianta de 258 cp. Diesel nu merita la bugetul tau ca vei gĂŁsi Masini cu foarte multi km si vei investi mult in Reparatii. Colegii de pe forum spun ca motorul pe benzina de 258 cp este cel mai reuĂâ˘it, consuma ok, etc. Userul Acero99 are 530i varianta asta, cauta topicul masinii lui ca vei gĂŁsi mai multe detalii acolo

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.