Jump to content

Vand roti pe 17''***jante+anvelope*** vara


adi v

Recommended Posts

Vand roti pe 17’’8JX17XH2 provin de pe E90.Jante OZ Aniversary 35 in stare acceptabila(julituri)nu au fost sudate si anvelope ContiSportContact 3 SSR(RUNFLAT) de vara-2 buc cu profil 6.5 mm si 2 buc cuprofil 5.5mm) cu DOT 10.2011.La doua dintre ele am avut pana(cui) ambelerezolvate(una cu snur si una cu petic).

 

Pentru cine le cumpara,mai primeste 3 anvelope Goodyear NCT 5ROF(runflat) cu DOT 2009(cam acelasi profil cu cele de mai sus) GRATUIT.

 

 

Pret 350 euro sau 1550 lei.

 

Nu sunt interest deschimburi si nu le-as da separat.

 

De preferatvanzare doar cu ridicare din Bucuresti.

 

Telefon :0744299 904

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vand roti pe 17’’8JX17XH2 provin de pe E90.Jante OZ Aniversary 35 in stare acceptabila(julituri)nu au fost sudate si anvelope ContiSportContact 3 SSR(RUNFLAT) de vara-2 buc cu profil 6.5 mm si 2 buc cuprofil 5.5mm) cu DOT 10.2011.La doua dintre ele am avut pana(cui) ambelerezolvate(una cu snur si una cu petic).

 

Pentru cine le cumpara,mai primeste 3 anvelope Goodyear NCT 5ROF(runflat) cu DOT 2009(cam acelasi profil cu cele de mai sus) GRATUIT.

 

 

Pret 350 euro sau 1550 lei.

 

Nu sunt interest deschimburi si nu le-as da separat.

 

De preferatvanzare doar cu ridicare din Bucuresti.

 

Telefon :0744299 904

 

 

 

Modificare de pret: 300 euro sau 1320 lei

Link to comment
Share on other sites

Mai e valabil ? Merg pe un e36 fara modificari ?

 

Este valabul in continuare.Nu stiu ce et are e36.Astea de le am la vanzare sunt et 35 si 8J toate.

 

 

l.e. daca este asa cum am gasit pe google ti se potrivesc fara modificari:

3 Series E36 = PCD 5x120, centre bore 72.5mm and M12x1.5 bolt thread. ET 30-47

Edited by adi v
Link to comment
Share on other sites

HAI CA VINE PRIMAVARA!

In continuare,de vanzare:

4 roti-jante OZ Aniversary 35 pe 17" ,5x120,et 35, 8J

- 4 anvelope Continental ContiSportContact 3, 225/45/17 RTF, DOT 2011 , profil (2x6.5mm si 2x5.5mm)

DOAR 300 DE EURO

 

BONUS: 3 ANVELOPE GOODYEAR NCT 5 RTF DOT 2009 cu acelasi profil ca si cele de mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Raspuns pentru @MaQ,@asterix_,@AdrianHH

Daca va intelegeti intre voi(pret) care luati jantele si care luati anvelopele in asa fel incat(jante+anvelope) sa dea 250 de euro,nu am nimic impotriva.

@MaQ

jantele nu au alte defecte fata de cele prezentate in topic

 

Multumesc,

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.