Jump to content

Diagnoza timisoara


e39bmw143cp

Recommended Posts

;P

Da man dar noi nu avem softurile alea de mai sus. Ce ne facem ?

 

E39.... nu trebuie sa te iriti. Glumim și noi. Iți mai trebuie câteva softuri ca sa faci anumite treburi interesante : ncsexpert, dis, ista...

Inpa ăla e cam slab, iar restul inutile.

Edited by RobyS
Link to comment
Share on other sites

Sa de-a un suc sau o cafea,am ajutat pe alti de mai multe ori si nu au avut bunavointa sa aduca un suc vreo data,la asta ma refeream,nu sunt agresiv in realitate daca nu trebuie,atat ca nu e frumos sa faci misto de altul,daca nu iti place topicul lui il poti ignora si gata,sunt alte mii de topicuri unde poti vizualiza ce iti place tie. Edited by e39bmw143cp
Link to comment
Share on other sites

Eu nu fac mișto de tine.

Te întreb la modul serios pentru ce sa iți dea suc dacă tu nu ai ce trebuie ca sa faci o diagnoza pertinenta măcar. Doar ca ii bagi mufa aia în obd ? Poate tu ar trebui sa le dai ca te lasă să faci experiență pe masinile lor care-s mai scumpe decât mufa ta. Corect ?

Nu e bine sa începi prin a cere fără sa oferi.

Edited by RobyS
Link to comment
Share on other sites

experienta am destula pe modelele e39,e46,e60,am avut 6 bmw-uri din modelele mentionate si am facut la inca 10 prieteni,experienta nu am nevoie sa sterg unele errori sau sa modificam cate ceva pe acolo ce stiu si eu,pasionat de softuri si de pc de 12 ani stiu destule pentru mine,nu ma bag peste tine daca esti meserias si daca esti bravo ti-e,fiecare face ce stie si ce invata pe parcurs. Edited by e39bmw143cp
Link to comment
Share on other sites

Iti repet. .. eu nu ajut ca tine și nu-s meseriaș.

Ce anume te pricepi sa faci la bmw-urile menționate ?

La e60 de ex ce faci cu softurile enumerate de tine ? Da câteva exemple.

Ce legătură crezi ca are faptul ca ești pasionat de softuri și pc , cu mașinile ?

Înțelegi erorile care apar ?

Edited by RobyS
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

e39bmw143cp maine te sunt cu un 530D din 2002 sa vedem ce`i putem face k am o mica bubitza pe la el .

 

Lasati fratilor omu in pace, cine vrea merge la el cine nu, nu merge.. omu a spus k din pasiunea si`a achizitionat ceva .

 

RobyS probabil u ai ceva mai multi bani decat alti de aici de pe forum si inafara de sclavu de CARLOS care rupe de bani indiferent ce iti face la masina aici in tm nu ai mai auzit de cineva cu diagnoze..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.