Jump to content

Vand E90 - 320d -


danielsan

Recommended Posts

Cand s-a facut revizia, bujii s.a.m.d Ciupa mi-a recomandat sa curat si injectoarele {aleatoriu in stationare aveam o fluctuatie la relanti , nu tot timpul ,dar ma deranja}masina neavind erori la diagnoza , le-am scos si intradevar aveau depuneri de calamina. S-a dus la cineva care se ocupa cu asa ceva si le-a curatat. Nimic complicat. Poti lua legatura cu le sa-ti explice mai bine in ce consta.

 

Si ai scapat de fluctuatiile de la ralanti in totalitate? S-au curatat cu ultrasunete?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
E complicat si dureaza mult sa cureti galeria de admisie? Ma bate si pe mine gandul sa merg sa o curat! Nu stiu daca sunt probleme aici, dar de ceva timp parca nu mai trage chiar asa de bine, demarajul parca nu mai e acelasi! Inca nu-mi dau seama daca este placebo, dar am inteles ca si galeria daca este imbacsita, ar putea fi o cauza! Se poate vedea pe tester cumva daca sunt probleme aici ori chiar si fara sa se vada, n-ar face rau o curatare?!?!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.