Jump to content

Dezmembrez bmw e46 318 cele mai mici preturi


Recommended Posts

momentan o sa ma rezum la motorasu de la usita rezervorului,sa mai caut pe aici pe la mine si daca nu gasesc iau de la tine :)

 

pe realoem nu gasesc piesa mai exact este motorasu ce vine prins pe dublura de la aripa dreapta spate ,prin portbagaj te uiti in dreapta si sub mocheta(de le aripa) acolo are un motoras cu o tija ,tija inchide usita de la rezervor cand se inchide si masina,motorasu are din instalatie o mufa cu 2 fire,saptamana asta iti spun sigur ce fac ,mss

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

momentan o sa ma rezum la motorasu de la usita rezervorului,sa mai caut pe aici pe la mine si daca nu gasesc iau de la tine :)

 

pe realoem nu gasesc piesa mai exact este motorasu ce vine prins pe dublura de la aripa dreapta spate ,prin portbagaj te uiti in dreapta si sub mocheta(de le aripa) acolo are un motoras cu o tija ,tija inchide usita de la rezervor cand se inchide si masina,motorasu are din instalatie o mufa cu 2 fire,saptamana asta iti spun sigur ce fac ,mss

Ok, nici o problema. Eu din cate m-am uitat pe net, am cel mai ieftin motor de e46 318. Legat de usita de rezervor, daca te hotarasti ma suni si imi explici ce vrei sa dau jos de pe masina.

Link to comment
Share on other sites

Jantele sunt pe 16? Pret?

jantele sunt pe 15. pret 450 de lei

 

salut,spune-mi te rog,masina are geamuri electrice si pe spae,m-ar interesa trimul de la schimbator impreuna cu buoane.multumesc

salut, nu are geamuri electrice spate, butoanele s-au dat, am doar trimul la 30 de lei + transport

 

am gasit aici la mine intre timp.mss :)

ok, nici o problema. sa ai noroc de ele

Link to comment
Share on other sites

Salut, multumesc pentru interes. Din pacate nu am faruri sau socluri, de pe fata nu mai este nimic. In plus s-au mai vandut volanta + kit de ambreiaj, debitmetru de aer si toba intermediara. Va stau la dispozitie cu restul pieselor si cu orice intrebari la care stiu sa va raspund. Mihai 0754587191
Link to comment
Share on other sites

Salutare,

 

Ma intereseaza partea interioara stop dreapta E46 din 2004. Stiu ca sunt 2 feluri de mufe, pe mine ma intereseaza aceea cu intrarile asezate pe 2 randuri paralele, nu cea pe lung.

 

Multumes

Salut, multumesc pentru interes. Nu am asa ceva, masina este din 99, si eu nu ma ocup cu dezmembrari in mod frecvent, am doar masina descrisa in postul acesta. In plus s-a vandut de pe masina diferentialul si manerul de pe portbagaj. Restul pieselor sunt disponibile.

Link to comment
Share on other sites

Salut, multumesc pentru interes. Nu am asa ceva, masina este din 99, si eu nu ma ocup cu dezmembrari in mod frecvent, am doar masina descrisa in postul acesta. In plus s-a vandut de pe masina diferentialul si manerul de pe portbagaj. Restul pieselor sunt disponibile.

La ce pret ai clapeta de acceleratie cu cei 2 senzori de pe ea? Ma mai intereseaza si senzorul de turatie de la axa cu came.

Edited by dolc3_sell
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Salut, am doar geam fata dreapta la 50 de lei + transport. Sincer nu am mai trimis niciodata geamuri, asadar ar fi convenabil daca l-as putea da cuiva sa ti-l aduca. Din cate stiu eu este fara zgarieturi rezultate din accidente sau chestiuni de genul, dar trebuie sa verific daca intradevar nu are zgarieturi (Evident ca nu e nou).
Link to comment
Share on other sites

salut... suportul din plastic pentru trusa de scule din portbagaj, ma intereseaza si poza te rog ca la mine l-am invartit atat de mult incat s-a rupt si a ramas jumatate in sistemul de prindere de sus! :(

salut, nu stiu exact la ce te referi. te rog sa imi indici pe realoem ceea ce ai nevoie. mersi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.