Jump to content

Vand bmw e30 2.5 24v Warning! no newbs!


Bgy666

Recommended Posts

3.Daca nu stiti ce inseamna grup sudat taceti in salcia mea.

Adica unul compromis.

 

4.Nu! nu are rugina daca stiti ce inseamna sablat.

Adica are gauri?

De ce nu pui poze ca sa dovedesti totul?

 

6.Sa zici ca interne schimbate= mai putini cai trebuie sa fi labil.

Pai daca vrei sa te si creada cineva, pune niste poze cu piesele schimbate macar, altfel cine te crede ca ai schimbat ceva in motor?

 

9.Caseta de directie scurta si fara servo ca sa nu mori ca boul daca ii dai borsu' pe nari.

Interesant.

Cati oameni isi risca vietile cu casete cu servo in ziua de azi.

10.Cutie in 4 trepe= 1 scurt , 2 scurt , 3 ...finish.

4 la REMAT.

 

Daca am ratat ceva va rog sa imi ziceti. Respect.

 

Buiaka buiaka!

 

http://www.youtube.com/watch?v=bvhDTdut4Zc

 

De ce vrei s-o vinzi? Te retragi de pe scena tuning-ului autohton, ai dovedit tot ce era de dovedit?

Edited by Ciupanezu
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

sunt interesat totusi daca masina are potential ca fostul e34. daca nu, nu cred ca este cineva interesat, ai vazut ce repede s-a vandut e34 ala frumosh.

 

eu zic ca a citit si el cateva modificari care le-au facut unii pe un site dedicat ceva de tUinYnG si poc vinde sl el o masina super-ultra-modificata capabila de 500 cp :laugh: raman la parerea mea. a vrut doar sa iasa din c***t.

Link to comment
Share on other sites

Tu ai cunostinte pe la Remat ceva de gasesti toate galetile astea, oricum e interesanta si facuta intr-un stil subtil dar in acelasi timp cu bun gust, cine a futut trafaletul ala pe capota are mana formata ce sa zic, da glaf toata ziua, se vede. De asemenea nici cu politia n-ar trebui sa ai probleme, ca trece neobservata, nici nu apuca sa te intrebe de acte, doar Oprescu ce s-ar putea simti lezat ca-i eclipsezi brazii de Craciun de vreo 3 ani incoace cu neoanele de sub ea, dar asta e hater notoriu.

 

Iar diferenta dintre diesel si 500cp pending din internele refacute e greu de demonstrat si la rar, deci te-ai scos.

 

Bafta la teste drive, de curiozitate cat i-ai dat, ia tot bordul?

Link to comment
Share on other sites

Hai sa va lamuresc pe scurt afonilor!

 

 

Daca am ratat ceva va rog sa imi ziceti. Respect.

Ai ratat... moartea... majora la 50 pe ora.

 

 

 

P.S. nu trebuie sa te superi pe mine. Lucrez la morga. Chiar si acolo se ia spaga si sper sa nu ajungi pe mana mea. Voi fi nemilos si nu iti fac anestezie. Promit insa sa folosesc seringi sterile.

 

 

P.P.S. Poate-mi lasi mie bemveu mojtenire ;) Sa fim pretini.

P.L.M. Sa nu te superi ca faci rizuri.

Link to comment
Share on other sites

Pentru ce suma esti dispus sa-i dai foc ? Iti dau eu banii numai sa scapi dreaq de periculozitatea asta care si cand e pe liber e in stare sa-ti ia viata !

 

Gratis daca filmez si sunt 4 forumisti pe alese in ea.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.