Jump to content

Problema...


ReSp3cT

Recommended Posts

Stie, avea pe una, Elena, pe-acolo

Ce mica e lumea bĂŁi frate

daaaa ca sa vezi... :) o singura elena e in tot pit chiar ea woaaa :)

 

Da, mijto acolo. Ai parte deo gradama de pipitze. Marfa de marfa...

Se agatsa alea cu BMWu? se agatza, cum naiba...

 

Io am stat si in Bascov. Mijto tare orasu.

sunt o gramada de pitzipoance proaste aici.. orasu pot sa zic ca e super ok mai ales dak ai stat sti....bascov nu prea imi place decat cand ajung la duet :)

Link to comment
Share on other sites

Eu sincer incep sa-l plac pe Respect, e calm, a raspuns cu rabdare la fiecare comment rautacios si sincer n-a sarit calul. Eu in locul lui ma crizam demult.

Nu e un om rau :)

+1

In ciuda faptului ca ii lipseste educatia si scoala, e un om calm si da, nu a sarit calul.

Nu zic ca e o realizare, dar macar isi stie locul si isi vede lungul nasului.

Bine, mai are si scapari, gen posturile cu el mare macho cu 10 femei si vin banii la el fara sa faca nimic, dar nah :))

 

Pula mea, devin sensibil ca o pi2da :))

Link to comment
Share on other sites

Eu sincer incep sa-l plac pe Respect, e calm, a raspuns cu rabdare la fiecare comment rautacios si sincer n-a sarit calul. Eu in locul lui ma crizam demult.

Nu e un om rau :)

Ti-a zis ca nu se streseaza/crizeaza daca nu face bani, eu am indoieli in privinta persoanelor pentru care totul se rezuma la piz.....da si bani... :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Scoala si educatia nu se compara cu ezperienta vietii. Aia o capeti numai daca traiesti in jungla si lupti pentru supravietuire ca asta e in ziua de azi la noi.

Iar respectul e important daca nu vrei sa tio iei.

 

Nu cred ca e pe gustul WUX-ei ;)

Edited by d-rive
Link to comment
Share on other sites

Eu sincer incep sa-l plac pe Respect, e calm, a raspuns cu rabdare la fiecare comment rautacios si sincer n-a sarit calul. Eu in locul lui ma crizam demult.

Nu e un om rau :)

Am observat si eu aspectul acesta...ma asteptam ca dupa un timp sa le "bage" cu "te fac/te bag in../etc" , dar s-a abtinut ghini di tot. :laugh: Felicitari ! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

+1

In ciuda faptului ca ii lipseste educatia si scoala, e un om calm si da, nu a sarit calul.

Nu zic ca e o realizare, dar macar isi stie locul si isi vede lungul nasului.

Bine, mai are si scapari, gen posturile cu el mare macho cu 10 femei si vin banii la el fara sa faca nimic, dar nah :))

eu nu ma cred macho el ma obligat sa spun aceea chestie + ca pur si simplu fiecare isi vede de trb lui cum face bani nu vreau sa insirui in toata tara :- Pentru ca in viata trb sa fie un echilibru sa mai fie si oameni care sa lucreze...

Link to comment
Share on other sites

" Pentru ca in viata trb sa fie un echilibru sa mai fie si oameni care sa lucreze... "

By R3sp3kt.

 

Ar trebui sa se faca un topic cu citate ale mai marilor de pe bmwclub unde sa punem citate de genul. :thumbsup:

 

Si da, ai perfecta dreptate man.

Edited by Kenbobo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E cocalar omul clar, dar un cocalar prietenos :)

Nu vezi ca n-a reusit nici unu sa-l enerveze

explica si mie dc as fi cocalar ? ce ins pt tine asta.....ca nu scriu gramatical gata sunt cocalar ?

Normal ca nam dc sa ma enervez atat timp cat nu sunt stresat am o viata frumoasa si nu ma streseaza facturile si ca nam bani sa scot o femeie la club

Link to comment
Share on other sites

MĂŁ, fara suparare, dar mie imi pari cam sarantoc. Esti prea tanar si analfabet ca sa te angajeze cineva si nici mutra de descurcareĂž nu ai.

Nicio rusine, esti bine venit pd forum. Nu tre' sa te lauzi atat ca ai femei si lovele

Avem si noi pe forum

Link to comment
Share on other sites

MĂŁ, fara suparare, dar mie imi pari cam sarantoc. Esti prea tanar si analfabet ca sa te angajeze cineva si nici mutra de descurcareĂž nu ai.

Nicio rusine, esti bine venit pd forum. Nu tre' sa te lauzi atat ca ai femei si lovele

Avem si noi pe forum

man dar asta nu ma laud am dat doar un exemplu !!! care ar fi una din problemele dc nu ma stresez cand vad ca ma jigneste atat lumea...

Link to comment
Share on other sites

explica si mie dc as fi cocalar ? ce ins pt tine asta.....ca nu scriu gramatical gata sunt cocalar ?

Normal ca nam dc sa ma enervez atat timp cat nu sunt stresat am o viata frumoasa si nu ma streseaza facturile si ca nam bani sa scot o femeie la club

 

ca nu scrii cat de cat una, dupa modul de abordare e alta, stilul vestimentar, etc. Definitia corecta este cocalar.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am zis bre decat ca esti un pusti normal, care se lauda pe internet

Uite, avem un user, RaresCJ, care e foarte bogat si degeaba, nu prea roiesc pizdele in jurul lui.

Mai, si nici nu arata rau

 

 

 

De asta zic: gandeste-te ca sunt altii, intotdeauna, mai buni.

Sa fi vazut cu ce mueri a umbkat baiatul ala, Raresh....mai bine sa nu stii sa scrii decat sa stii degeaba si sa nu fii in stare decat sa te ascunzi dupa un sms, de telefon

Link to comment
Share on other sites

ca nu scrii cat de cat una, dupa modul de abordare e alta, stilul vestimentar, etc. Definitia corecta este cocalar.

Imi pare rau pentru el, dar Roland ai +1.

 

Si Respect, omule, cocalarul nu e doar persoana care asculta manele.

A fi cocalar presupune un anumit stil de a vorbi, de a te comporta, un anumit stil de vestimentatie si tu, din pacate pt tine, indeplinesti multe din aceste conditii.

Dar macar nu esti si nesimtit.

Link to comment
Share on other sites

explica si mie dc as fi cocalar ? ce ins pt tine asta.....ca nu scriu gramatical gata sunt cocalar ?

Normal ca nam dc sa ma enervez atat timp cat nu sunt stresat am o viata frumoasa si nu ma streseaza facturile si ca nam bani sa scot o femeie la club

Dupa ce ai pus si poza cu tine ai eliminat orice indoiala ca nu ai fi cocalar...

Cat despre "plata facturilor", probabil ca nu le platesti tu, ti le platesc parintii; depinde in ce club (ma gandesc ca o scoti intr-un club de manele :sorcerer: ).

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am zis bre decat ca esti un pusti normal, care se lauda pe internet

Uite, avem un user, RaresCJ, care e foarte bogat si degeaba, nu prea roiesc pizdele in jurul lui.

Mai, si nici nu arata rau

 

 

 

De asta zic: gandeste-te ca sunt altii, intotdeauna, mai buni.

Sa fi vazut cu ce mueri a umbkat baiatul ala, Raresh....mai bine sa nu stii sa scrii decat sa stii degeaba si sa nu fii in stare decat sa te ascunzi dupa un sms, de telefon

Bravo lor si respectele mele dar eu am incercat doar sa dau exemple nu mam laudat deloc in reply`urile mele sa intelegi....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.